Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit igyak, egyek, hogy a baba...

Mit igyak, egyek, hogy a baba aktív legyen UH-on?

Figyelt kérdés

11-én megyek a 20 hetes UH-ra. A 12. hetin lusta volt a babám, bár nem mondanám, hogy túl aktív lenne most is ☻


19+1 hkm



2017. jún. 30. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Csokit :) esetleg kis kólát.
2017. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
pár perccel előtte bármit, amiben cukor van
2017. jún. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Én is pár korty kólát ittam. De a gyümölcsökre is felélénkülnek!

Amúgy az Uh-n miért kell aktívnak lennie? Az enyém az volt és alig tudta megmérni a doki, mert nem maradt meg egy helyben. Nagyon macerás volt így szegénynek..

2017. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
nekem is a csoki vált be
2017. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, bocsi én NST előtt kóláztam 1x. Onnan láttam a gyümölcsöt is, egy kismama datolyát meg szőlőt evett a vizsgálat alatt és össze vissza mocorgott a babája.
2017. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Az uh-on az a jó, ha nyugodt, akkor lehet rendesen lemérni!

Majd nst-n kell aktívnak lennie!

Én ittam egy 0,33-mas kólát és majdnem egy tábla csokit az egyik előtt, nem vált be, ismételni kellett mert annyira nem akart mozogni :D :S

De ezeket mondják hogy felturbózza őket

2017. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy a leghatékonyabb sajnos a fizikai ébresztés, csendes kopogás a pocakon stb. De ezeket tényleg NST-re kell "készíteni".
2017. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem azt akarom, hogy túl aktív legyen, hanem aktívabb, mint utoljára. Akkor hason feküdt, lusta volt oldalra is feküdni. Elküldtek sétálni és enni, majd oldalfekvésből az orvos csak kopogtatással tudta "hanyatt fektetni". Csak ezért akarom "aktiválni". 😊
2017. jún. 30. 11:51
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csokit ettem, és kólát is ittam előtte. A csoki önmagában előzőleg nem vált be.

Mocorgott, rúgkapált, ettől még tökéletesen le lehetett mérni.

2017. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én babám is elég lusti. a 12. heti uh-n aludt majdnem végig. De legalább jól le tudta mérni az orvos. a 19. heti uh elott ettem egy kevés csokit. Picit volt csak aktívabb. Nem minden baba egyforma. Nekem leginkább este mozog többet. És a gyümölcsre valóban mozgékonyabbak. Barack után hatérozottan. :) Boldog babavérést! 24 hkm
2017. jún. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!