Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már úgy valaki hogy...

Volt már úgy valaki hogy kisfiút mondtak ultrahangon mégis kislánya született?

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
A nővérem így járt. Azt mondták neki,hogy kislány végig a szülés napjáig. Majd a szülésnél kiderült,hogy kisfiú. Mondanom se kell,hogy a kutyafüle is rózsaszín volt náluk. A fal,a babakocsi,a kiságy a hordozó a ruhák,szóval minden. Gondolhatod mindent vissza kellett vinni a bababoltba és kicserélni kékre. Egy élmény volt szegényeknek. Nem tudom,hogy ilyen hogy fordulhat elő.
2017. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

"Lányból" lehet később "fiú", fordítva nem igazán, mert ha már látszik a szerszám, abból nem lesz már punci, ellenben ha nem látszik a kukac, az két okból lehet:

1. tényleg lány

2. nem látszott a kuki


#1 válaszlóéknál a 2. verzió volt, de ha nálad már látták a fütyit, az fütyi is marad

2017. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az ultrahangos hölgy nem volt benne biztos,azt mondta lehet hogy a köldökzsinórt látta
2017. jún. 30. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Ha az ultrahangos azt mondja, hogy nem biztos, akkor még nem is biztos. 😊 Hány hetes vagy? Nekem 17-18. hét előtt nem is tippelgetek se most, se a kisfiamnál. Ekörül látszott neki egyértelműen a kukac. Most ikreket várok, az egyiknél megvan a kukac, ő fiú, a másiknál nem látszott kukac, őrá azt mondta, hogy valószínűleg lány, így azt én sem veszem még 100%-nak.


#2 voltam

2017. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Nekem két ismerősöm is így járt. Az egyik a kolléganőm akinek fiút mondtak és lánya született, csak mikor meglett akkor derült ki. A másik a barátnőm, neki azt hitték lánya lesz, a hatodik hónapban közölték, h fiú. Az első eset 16 éve volt, az utóbbi tavaly.
2017. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

19 hetes vagyok.

Van már 3 fiam , örültem volna egy kislánynak de a lényeg az egészség

2017. jún. 30. 13:42
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
Fiúból ritkán lesz lány. Nálunk a doki látta a herezacskót és a kukit is. De ismerősöm beharangozta a lányt erre kisfia született. Inkább fordítva fordul ez elő.
2017. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!