Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29+6 hetesen lehetséges...

29+6 hetesen lehetséges jóslófájás?

Figyelt kérdés
Éjszaka ébredtem arra,hogy le vagyok főve,görcsöl a hasam,mint amikor a szél csavarja meg. Azt hittem hasmenés készül, ezért rá is ültem a wcre, de csak pár újabb kör görcsölgetés után náhány puki szabadult ki. Ezután ahogy jött,úgy el is múlt, aludtam vissza. Első babás vagyok, sose voltak menszis görcseim,ezért teljesen laikusan állok a témához, de nyilván felmerült bennem,h mi van,ha ezek már jóslók voltak. Segítenétek rutinosabbak,hogy amit éreztem,az tényleg csak bélgáz miatt lehetett,vagy a jóslót is így kell elképzelni?
2017. júl. 2. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem szélgörcsnek tűnik. Nem ettél puffasztót?

Egyébként ha jóslófájás is, nekem első babámmal 31 hetes korom után voltak és 2 nappal szültem a kiírt dátum előtt. Második babámmal már 23 hetes kortól nagyon sok menzesz szerű görcsöm volt, 27 hetesen volt mikor napokig. Holnapra vagyok kiírva, egyelőre semmi. Szóval sokat nem jelent.

2017. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad lehet,mert kukoricás dolgot ettem, illetve élesztőset vacsorára,úgyhogy nagy az esély rá, hogy felpuffasztott.
2017. júl. 2. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd el, egesz jol le van irva. En 30+5 vagyok, mar par hettel ezelott is volt 1-2szer, hogy kemenyedett a hasam, de az elmult heten eleg sokszor, nekem azt mondta az orvos, amig nem faj, csak kellemetlen/feszit, es rendszertelen, nincs 4 egy oran belul, addig minden rendben. Nekem amugy nem hasonlit mensis gorcsre, mert az nekem mindig fajt. A joslo nem faj, csak igy "osszeszorul" es feszul.

2017. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!