Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok, hogy vagytok a 14....

Lányok, hogy vagytok a 14. héten? Van valaki, aki esetleg már érzi a babája mozgását? Lehetséges ilyenkor, hogy már érzem?

Figyelt kérdés
Első babánk lesz, és pár napja véltem felfedezni valami kis apró érzést odabentről. Nem tudom semmihez hasonlítani, nem volt kellemetlen, valami kis finom, apró "hullámzás" szerű érzés. Egyből arra gondoltam, hogy hátha őt érzem. De mivel első baba lesz, így nem vagyok benne biztos. Leírnátok, ti tapasztaltatok-e ilyenkor ilyesmit?

2017. júl. 1. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is éreztem már a 14. héten, szintén első baba. :) Most már 18 hetes, hivatalosan is érezhetem, és pontosan ugyanazt érzem, csak erősebben. :) Szóval valószínű, hogy ő az, csak sokan nem figyelnek még ilyenkor. :)
2017. júl. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia, en is 14 hetes, en is ereztem enyhe hullamzast, es nen se tudtam eldonteni hogy a ez a baba volt vagy mas?! :)


Nekem is elso baba, de a mar szult baratnoim azt mondtak lehet ot ereztem!


Tudod mar hogy kisfiu vagy kislany? Hogy erzed magad?

2017. júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Nahát, én meg nem érzem, pedig 3. gyerek. Az elsőt is későn éreztem, 2.-nál mellső fali lepény miatt szintén, és végig csak oldalt, most hátsó fali mégse érzem. Igaz, most volt időm először hogy nyugodtan hanyatt fekve rákoncentráljak, de semmi. Pedig amúgy sovány is vagyok... Mindegy, ami késik nem múlik. 😊
2017. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem már a hasamon ha hanyatt fekszem lehet is látni néha a rúgásokat. Második baba, az első 18 hetesen mozdult meg, olyan volt,mintha egy halacska úszott volna. Ő mosteg olyan kis bizsergés volt a 12.héttől napi egyszer-kétszer. De mosmár egyre sűrűbben főleg csoki után
2017. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és 14+5 napos vagyok 4#
2017. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pont ma léptem a 15. hétbe, és kisfiúcskát várunk! :) Karácsonyra! :) Köszönöm szépen, már 2 napja nem hánytam, azt hiszem az elmúlóban van. De ehelyett most pár napja úgy fáj a fejem majd megőrülök. Az orvos szerint nagyon alacsony a vérnyomásom. Azt hiszem mától minden nap nyomom a kismamatornát, és sétálok kint minden nap. Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkinek kellemes babavárást, és könnyű szülést kívánok! :)
2017. júl. 3. 13:58
 7/9 anonim ***** válasza:

2es vagyok, en is pont ma lettem 15 hetes, es en is kisfiut varok!

Es december 25.re vagyok kiirva!

Micsoda veletlen :)

2017. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 4# vagyok és én meg december 29re vagyok kiirva. Könnyű szülést nektek, és boldog babavárást :)
2017. júl. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2-es és 4-es, de jó! :) Féltek a szüléstől? Szoktatok ezen gondolkozni? Én félek, mert első baba lesz és nem tudom mi vár rám! Szeretném már a kisfiúnkat a karomban tartani! :) Boldog babavárást! :)
2017. júl. 4. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!