Terhes vagyok még?

Figyelt kérdés
Március 16án volt meg utoljára. Április 11től csináltam teszteket, mint + lett. Múlt csütörtökön elkezdtem barnázni, pénteken doki. Csak hasi uh-t csinált, azon csak azt látta még, hogy megvastagodott a méhfal, Duphastont írt fel megtartáshoz, pénteken kell újra mennem hüvelyi uh-ra. Tegnap délután elég nehéznek, puffadtnak éreztem a hasa, majd kicsit többet barnáztam. Reggel halvanyabb lett a tesztem mint eddig. Félek, hogy elment a baba. Olyan soká lesz még péntek.

2017. ápr. 25. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én barnázással bementem volna ugyeletre vagy dokit hivom. Nekem személyszerint duphaston semmit nem használt csak az utro.:/
2017. ápr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mentem volna a helyedben az ügyeletre azonnal. Lehet, hogy elhalt a magzat, és ezért puffadtál, barnáztál.
2017. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindenki az ügyelettel jön. De milyen ügyelet? Sima orvosi ügyelet felék biztos nem foglalkozik ilyennel. A múltkor párom fiát vittük, gykorlatilg semmit nem csináltak vele, menjen másnap a háziorvoshoz. Nőgyógy ügyelet tudtommal nincs. Pénteken voltam a dokimnál tud róla, erre adta a Duphastont, csütörtök óta barnázok. Fájdalmam nincs, napközben nincs semmi csak este felé. Minden nap sem rohanhatok a dokihoz, hisz azt mondta várjunk még egy hetet. Csak tapasztalatokat szeretnék olvasni.
2017. ápr. 25. 12:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi újság veled?
2017. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!