Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az egyik terhességi tesztem...

Majalejla kérdése:

Az egyik terhességi tesztem halvány pozitív lett, rá 2 napra csináltam még egyet az erősebb lett. Elmentem a nőgyógyászhoz és azt mondta hogy nem lát semmi terhességre utaló jelet. Szerintetek van esélyem hogy hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
március 19-én volt utoljára menszeszem ami 5 napig tartott azóta semmi,és hányingerre kelek fel pár napra és láthatóan megnagyobbodott a mellem a fejem is fáj jó pár napja.Ma április 28-án voltam a nőgyógyásznál és azt mondta nem lát semmi terhességre utaló jelet, mikor megmutattam neki a tesztet azt mondta 3 hét múlva mennyek vissza..de nagyon elvagyok keseredve első baba és nagyon szeretném :( szerintetek lehetséges hogy terhes vagyok? és még mindig nem látni?
2017. ápr. 28. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Valószínű, hogy csak túl korán mentél, vagy a dokinak elavul uh készüléke van. Esetleg nézethetsz vérből hcg-t, akár magánlaborban is megvan 3000ft körül. Én biztos nem bírnék 3 hetet várni, esetleg próbálj egy másik orvoshoz időpontot kérni kb 1 hét múlva. Akkor már petezsákot tuti látni kell.
2017. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Évekkel ezelőtt nekem sem vették észre a terhességet,elmentem egy másik orvoshoz aki viszont meglátta amit a másik nem.Szerintem menj másik orvoshoz,lehet később volt pé-d és még tényleg nem lehet látni,de az is előfordulhat hogy az orvos felületes.Minden jót kívánok,írj majd hogy döntöttél :)
2017. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem határeset. Elvileg 5hetes, 5 napos vagyok. 2 dolog lehet. vagy tényleg túl korán mentél, később volt a peteérés, mondjuk szerintem valamiféle felritkulást vagy efélét kellett volna látnia akkor is.

Vagy a másik gondolotam a méhenkívüli sajnos. Így elég felelőtlennek érzem, h 3 hét múlvára hívott vissza. Mindenképpen minél hamarabb másik doki, ha még mindig nem éátnak semmit, kérj vérvételt, h abból tudják nézni a hcg szintedet.

2017. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*nem vagyok, bocsi vagy
2017. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ne haragudj, minél többet gondolkozom, valamit már tuti látni kellett volna. Mikor teszteltél?
2017. ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
kb. egy hete teszteltem és és nagyon halvány volt aztán rá két napra erősebb lett..egyébként nem csinált uh-t csak kézzel vizsgált meg vlmi csepp mintát vett amit ijen nagyítós géppel nézett meg..de ma szinte csak sírok sírok :(
2017. ápr. 28. 14:57
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem neztek uh-val, akkor meg nem aggodnek a helyedben.

OK, az orvos eleg hamar meg tudja allapitani a terhesseget tapintasos modszerrel is, mar koraterhesen is nagyobb a meh, egy jo orvos ebbol mar erzi, hogy van-e terhesseg.

De ultrahangos vizsgalat most mar eleg alap a terhesseg meghatarozasara.

Valamitol pozitiv lett a teszted, ha azota nem vereztel, akkor terhes vagy.

Ultrahangra menj el valahova, hogy legalabb annyi kideruljon h mehen belul van.

Par nap mulva mar szivmukodes is lenne nagy esellyel.

2017. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Na, ami felesleges, az a sírás. Ha nem csinált uh-t, akkor honnan kéne látnia bármit is?

Itt az ideje orvost váltanod, egy 5 hetes terhességnál legalább már petezsák látható.

Ha van pozi teszted, szinte biztos, hogy terhes vagy. Hagyd abba a sírást, és keress egy másik dokit.

Ha pesti vagy, priviben tudok ajánlani (nem olcsó, de helyben azonnal csinál uh-t), lehet, hogy mára is ki tudsz könyörögni időpontot, de keddre mindenképp.

2017. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
sajnos nem pesti vagyok..de köszönöm szépen a sok választ keresek egy másik orvost
2017. ápr. 28. 15:33
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha nem csinált uh-t akkor ne aggódj!! De amíg másik orvost keresel,magad megnyugtatására csinálj még egy tesztet :) én biztos vennék még egyet de csak hogy megnyugodjak :)
2017. ápr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!