Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem megy a szex . Nektek hogy...

Nem megy a szex . Nektek hogy volt?

Figyelt kérdés

Kivanom a paromay, nem ezzel van baj. Es az oralis szex egesz gyakori kozottunk. Minden rendben van . Viszont a szex nem megy, egyszeruen nem tudok atszellemulni, feltem a babàt, felek, hogy nem jó neki, hogy mozgunk...

Nagyon elkeserit, hogy igy erzek, mert amig nem kezdjuk el van kedvem hozza, de utana a siras kerulget. Mas is volt mar igy esetleg? 18hetes kismama


2017. júl. 5. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túlparázod az egészet!Gondolj bele,az aktus neked jó,élvezed.Az a babának is jó,mert ilyenkor felszabadulnak bizonyos hormonok az anyai szervezetben.Hidd el ha normálisan\finoman csináljátok semmi baja nem lesz a babának!! Két gyereket hordtam ki eddíg,s mindíg csak az utolsó hónapban hanyagoltuk az aktust.Azt is csak azért mert szerettem volna ha a megbeszélt időben szűletik s nem előbb(programozott császár,eü. Ok miatt),illetve nem is esett már úgy jól.Szóval szerintem ne görcsölj ezen,felesleges!!
2017. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok ezzel, mint te. Mi is megpróbáltuk, de egyszerűen nem megy. Eleinte az erős rosszullétek miatt nem voltunk együtt, most pedig nem is esik jól. Én is folyamatosan a babára gondoltam legutóbb, abszolút nem voltam ott fejben, ahol lennem kellett volna. Mondtam is a férjemnek, hogy ezt ne erőltessük, szerencsére teljesen megérti, nincs belőle gond közöttünk. Majd ha meglesz a baba és már lehet, akkor bepótoljuk, ami most kimarad :)

Boldog babavárást :)

24 hkm

2017. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem is kívántam ebben az időben, egészen a terhesség elejétől. 25-26 hetesen lett jobb.

Mondjuk most is csak óvatosan, orgazmust inkább nem.

2017. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, akkor nem megy, eroltetni nem szabad. Ha az orvos nem tiltott el, akkor semmi baja nem lenne tole a babanak, de ha nem tudsz elvonatkoztatni, akkor nem megy es kesz. Olyat is hallottam, hogy a ferfinek nem ment. Mindenesetre a paroddal beszeld meg, hogy mit erzel, biztos meg fogja erteni, legrosszabb esetben a kovetkezo par honapban csak furulyazol, keves ferfi szokta zokon venni :-D
2017. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!