Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet? 8 hetes vagyok....

Mitől lehet? 8 hetes vagyok. Most vettem észre, hogy a bal oldali mellem külső része, a hónaljam alatt fáj.

Figyelt kérdés
Megnyomkodtam, de semmi csomó, csak nyomásra fáj. Nagyon megijedtem!
2008. okt. 17. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijedj meg !Csak készül a babára!Hamarosan a másik is érzéknyebb lesz és nagyobb!Semmi ok az aggodalomra,teljesen természetes!!:)!Szép kismamakort,sok boldogságot!!
2008. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hónaljamban van egy kisebb csomó, ami néha érzékenyebb érintésre. A dokim azt mondta hogy tejmirigy. lehetséges hogy neked is az.
2008. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hjajj, köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam... nagyon betojtam ám!

Köszikösziköszi, Nektek is sok boldogságot!!

2008. okt. 17. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem körbe fáj a mellem.Valahol van csomó valahol nincs.Készülődik a mell is a baba fogadására.Semmi baj nincs,ez így van jól(csak baromira kellemetlen :-( )!Boldog babavárást!
2008. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 3 hete faj mar ott mind a ketto (kulso oldalon csak). De meg csak holnap toltjuk az 5. hetet.(Lehet, elszamoltam magam?)


Illetve nekem mar egyre kevesbe faj.


Olvastam, hogy ez termeszetes, szerintem sem kell aggodnod. Ha mesz majd orvoshoz, azert emlitsd meg neki is.

2008. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár gőzöm sincs, van-e összefüggés, de saját tapasztalat: az előző terhességemnél én is ezt tapasztaltam, aztán annyi tejem lett, hogy még a hónalji mirigyek is tele voltak vele. Baromira fájt, de inkább, minthogy ne legyen tejcsi. Most is baromira fáj főleg kívül, pedig még én is csak az ötödik hetet taposom. Saját tapasztalat viszont, hogy ez kora terhességre jellemző tünet inkább, és ahogy a terhesség halad előre, bár a melled hihetetlen méreteket ölt, mégsem fáj, mint az elején.....
2008. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!