Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babámat várom,18hetes+5...

Első babámat várom,18hetes+5 napos vagyok. Eddig 4 kg-ot bíztam, az soknak számít ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ami miatt még aggódok, hogy nem éreztem még mozogni a babát. 13 hetes ultrahangon minden rendben volt,akkor láttam ficánkolt is sokat. Mintha kis pukkanásokat èreznèk, de nem tudom biztosra hogy az a baba vagy a gyomrom. Illetve a méhem környékén szokott mèg fájogatni, húzódni.
2017. júl. 6. 05:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik dolog miatt sem kell aggódnok, teljesen normálisak.

A kis pukkanás lehet a baba, ha köldöktől lefelé érzed.

Pár nappal járok előrébb nálad a terhességben, háton fekve érzem az apró mozgásokat.

2017. júl. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kiloidra nem tudok mit mondani. En nekem kevesebb volt de nyilván attol is függ mennyivel kezded. Nem hiszem hogy probléma lenne ha nem vagy cukros. (en az vagyok gdm, en diétázom kb 16.het ota)


A mozgasra annyit, hogy en sem ereztem koran. Teljesen normalis, hogy 20.het korul válik nyilvanvalova.


Addig nekem hanyattfekve volt valami "derengés" hogy ez talan ő.. Majd behozza, 30hetes vagyok.. Szerintem 4-5orat aludhattam meg vagy a holyagomat fejelte vagy a gyomrosokat adta egesz ejjel :):) de hat olyan kis cuki.. Neki meg ezt is elnézem. <3 Nálad is eljön majd ez az ido. (egyértelműen nekem 19h4n mozdult meg)

2017. júl. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2# vagyok. A fajas is normalis de emlitsd meg a nodokinak legkozelebb. 99% biztos hogy az lesz a válasz h magnéziumot szedjel ra.az segít.
2017. júl. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy eleg jo kalkulator, ha a minimum es a maximum kozott vagy, akkor normalis.

2017. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!