Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fejvégü babák merre mozognak...

A fejvégü babák merre mozognak a pociba?

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én minden irányban érzem, de tényleg! :)

Néha olyan, mintha nem is négy végtagja lenne, hanem minimum hat.

EZ szerintem azért van, mert ugye össze vannak gömbölyödve és van kezecske, könyök, lábacska meg térdecske, nameg a buksi, meg a popsi.:)

Félre téve a viccet én azért leginkább a bordáim alatt és a gyomrom tájékán érzem, tehát inkább a lábacskáival nyomkod.

2008. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az én babám is a gyomrom környékén mozog, és jobb oldalon, a bordáim alatt és egy kicsit lentebb. És még az alhasamban szoktam érezni kis motoszolást, olyankor szerintem a kezével tapogatózhat. Bal oldalon ritkán érzem, biztos arra van a háta.

Üdv 36 hetes pocis

2008. okt. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én drágám általában jobb oldalon a mellem alatt nyomkodja magát, meg jobb oldalamon dúgja szerintem a lábacskáját... Bal oldalon nagyon ritka, és a kezeivel is csak néha érzem, de azt a bal oldalon!

2008. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én minden irányból érzem, pedig már be van fordulva. Érzem a gyomromnál, a hólyagomnál, az oldalamnál, vagy egész elöl a köldökömnél. Tényleg mintha polip lenne.. :)

32 heteske

2008. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is a jobb oldal a jellemző, rendszerint a tüdőmet, bordáimat találja el. A köldököm felett kb 8 centivel néha kidug vmit, meg a kis buksiját nyomkodja a hólyagomba. Teszem hozzá, elég fájdalmasan. :)
2008. okt. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!