Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen nincs előtejem, a...

36 hetesen nincs előtejem, a "bölcs" rokonok szerint nem fogok tudni szoptatni. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elhidd nekik! Ez hülyeség! Az előtejnek semmi köze ahhoz, hogy később tudsz-e majd szoptatni!
2008. okt. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs előtejem, 33 hetes vagyok.

Mindenkinél más, ne idegeskedj, fogsz tudni szoptatni! Fő az optimizmus. :)

2008. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis.Nekem sem volt egy csepp sem,és szopizik szépen:)
2008. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz! Egyébként nekem sincs előtejem és hétfőn leszünk 36 hetesek. Ne aggódj, tényleg semmi köze a szopiztatásnak meg az előtejnek egymáshoz!

Nekem eszembe se jut hogy nem fogok tudni szoptatni.:)

Nekem is szoktak okoskodni hogy hát ilyenkor már rég kellene lennie, meg az utolsó hetekbe szokott meg ez meg az. Én meg mondom mindig hogy nem mindenki egyforma, nekem nincs, hát majd lesz és kész!:)

2008. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! PL.a keresztanyám rendesen el volt sápadva, hogy jajj mekkora baj hogy nincs megduzzadva a mellem, úristen most hogy fogok így szoptatni meg hogy fogok így szülni időben.
2008. okt. 17. 16:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt! A 2. nap indult be, azóta is "ömlik" belőle, már 6 és fél hónapja... Még a kórházban is tápszerezni akarták a lánykámat, hogy nem indult be a tejem, de szerencsére nem engedtem. Inkább szinte egész nap a cicmen lógott. Mire megtanult rendesen szopizni, tejecske is lett. El ne hidd amit a rokonok mondanak. A pozitív gondolkodás is számít!

Minden jót!

2008. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előttem szólóknak.Nem feltétlenül van előtej.Nekem is csak szülés után indult be.
2008. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan postázd el a drága rokonokat melegebb tájakra! Nekem sincs semmi, 33 hetes vagyok! Lehet, hogy nem is lesz! Sok folyadékot iszom és vettem elektromos mellszívót, hogy szülés után tudjam majd még jobban serkenteni a termelődést. Ne aggódj! Az idegeskedés nem jó!
2008. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem az első babámnál semmi előtejem nem volt a terhesség alatt, és mikor megszületett csak úgy dőlt a tej a mellemből! Viszont ismerek olyat, akinek már 34 hetesen volt előteje, mégis kb. 1 hónapig tudta csak szoptatni a babáját. MOst várjuk a második kislányunkat, 32 hetesek vagyunk, és most sincs előtej.
2008. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Csatlakozom az előttem szólókhoz, én most a 39. hétnél tartok és nekem is csak kb. 1 hete van. A védőnőm azt mondta, hogy ez nem jelent semmit. Úgyhogy ne szaladj annyira előre, aggódni meg végképp felesleges!

Boldog babavárást!

2008. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!