Bajt csináltam?

Figyelt kérdés
30 hetes terhes vagyok és iszonyatos székrekedésem van, teljesen el voltam már keseredve így ami most itthon volt az a Ricinus olaj és ittam belőle egy kanálnyit. Viszont most olvasom, hogy nem lehet inni mivel a bába koktél ám is ez van, hogy beindítsa a szülést. Most lesz bajunk szerintetek?

2017. júl. 7. 22:41
 1/8 A kérdező kommentje:
*bábakoktélban bocsánat kijavítja a teló...
2017. júl. 7. 22:47
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Huhh. Nem akarlak megijeszteni, szerintem én ezzel indítouam be magamnak, iszonyatos székrekedésem volt a végén, borzalmasan kínlódtam tőle, én is azt ittam. Reggel hazaküldött azzal a doki hogy teljesen zárt a méhszáj, az nst nem mutatott semmi fájást. Délután mentem vissza szülni 3 perces fájásokkal, közben vettem be a ricinust. Először a fellépő hasgörcsökre azt hittem csak a hashajtó hatása, utána lett gyanús, hogy szabályos időközönként törtek rám. Én 39 hetes voltam ekkor.

De ne ijedj meg, olyanról is hallottam akinél semmi hatása nem volt a bábakoktélnak. De azt javaslom nagyon figyelj, ha bármi szokatlant tapasztalt, ismétlődő alhasi görcseid vannak inkább menj be potyára a kórházba mint hogy baj legyen.

2017. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Egy kanalnyitol ketlem. Foleg ha mokkaskanal.
2017. júl. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, eddig úgy néz ki semmi hatása nincs de persze figyelek nagyon. Soha többet nem iszok ilyen hülyeségeket csak nagyon el voltam keseredve.
2017. júl. 8. 04:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a glicerin kúpot! Abszolút biztonságos terhesen, ellenben a ricinus marhára nem.
2017. júl. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En az elejetol laevolac szirupot iszok, ezt ajanlotta a nogyogyasz szekrekedesre.
2017. júl. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A bába koktél is csak akkor hat,ha már megérett a szervezet a szülésre,hamarosan amúgy is beindulna.ennyitől kétlem,hogy 30 hetesen megindulna,de persze nagyon figyelj,ha bármibvan,menj be a kórházba,de szerintem tuti nem lesz semmi gond. :) én meg a stadalaxot javaslom,hihetetlen jó szorulásra,nekem terhesen a kórházban is azt adtak,mikor már semmi nem használt.
2017. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kipróbáltam a laevolac szirupot úgy néz ki ez segít, soha életemben nem volt szurlásom nehogy még ilyen még az este picit vérzett is a fenekem a sok erőlködéstől nagyon meg voltam már ilyedve.
2017. júl. 8. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!