Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok!...

34 hetes kismama vagyok! Elestem egy 10 perce a folyosón? Bal oldalamra estem a hasamat nem ütöttem meg, mert letettem a kezemet! Azóta mozog a pici! Nem keményedik és nem is görcsöl a hasam! Ugye nem lehet semmi baj? Annyira aggódok!

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
+Nem hiszem, hogy bármi baja történhetett, főleg, ha nem ütötted meg a hasad. A babák a méhben nagyon védve vannak. Ha mozog továbbra is, nem görcsölsz, nem szivárog a magzatvíz vagy nem vérzel, nem valószínű, hogy bármi baj történt. Mondjuk megnyugtatás végett, bemehetsz a kórházba, hogy megnézzenek, minden rendben van-e.
2010. máj. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha mozog és nem görcsölsz, nem vérzel, akkor baj nincs, de ha aggódsz, futás egy UH-ra, hogy megnyugodj.
2010. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm gyors válaszotokat!:):)Szerencsére nagyon aktív a baba,így nem hiszem,hogy baj lehetne!Nem vérzek és görcs sincs!Azért egy kicsit megnyugodtam,hogy ilyeneket írtatok és nem azt,hogy azonnal kórház meg stb.,mint azt itt szokták!:):)
2010. máj. 21. 10:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Felhívtam az orvosom és azt mondta,hogy menjek be egy uh-ra!Most indulok,majd megíírom,hogy mit mondott!Remélem nincs semmi baj!:):)Nagyon izgulok!
2010. máj. 21. 10:18
 5/9 anonim ***** válasza:

én is ezt akartam irni, hogy menj be a kórházba, valószínű nincs baj, de nézzék meg UH-val, nehogy a méhlepény elkezdjen leválni vagy valami. Jobb, ha megnyugszol teljesen!

ird meg mi volt!

2010. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia

én 35 hetes vagyok és kb 2 hete összetört alattam egy szék, nem volt jól összecsavarozva :(

seggre estem a hasam én sem ütöttem meg de nagyon megijedtem, nekem is mozgott a pici de nem úgy mint előtte 2 nap aggódás után én is felhívtam a dokim, aki behívott uh-ra, hála égnek a baba jól van nem történt baja meg a lepénynek sem, de az eséstől vissza fordult farfekvésbe és azért nem éreztem úgy a mozgást.

Meg mondta a doki, hogy stressz helyzetben a méh annyira védi a babát hogy azért nem lehet annyira érezni a pici mozgását.

Remélem veletek is minden rendben van!

2010. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Megjöttem!Szerencsére nincs semmi baj!Minden rendben!Lepényleválásra utaló jel nem látható!:):)Szívhang,köldökzsínór is rendben!Annyira örölük!Köszönöm a tanácsokat!:):)
2010. máj. 21. 11:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Örülünk Veled, látod, mégiscsak így a legjobb, és a legmegnyugtatóbb, hogy megnézték a babát!

A továbbiakban vigyázz magatokra és boldog babásodást!

36heteske

2010. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:):)Neked is további boldog babavárást és könnyű szülést!:):)
2010. máj. 21. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!