Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehetett? Többi lent.

Mitől lehetett? Többi lent.

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, tegnap a párommal együtt voltunk. Nem volt durva, mégis iszonyatosan begörcsöltem. Nagyon fájt, ilyen még soha nem volt. A dokim péntekre adott csak időpontot. Mitől lehetett szerintetek? Történt már meg hasonló mással is? Válaszokat előre is köszönöm!
2017. júl. 10. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen az elején, bár nekem kis vérzés is volt mellé. Azt nem mondta a dokim, hogy ez mennyire normális, viszont nem látott semmi eltérést. Javasolta, hogy 3 hétig hanyagoljuk a szexet.
2017. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az orgazmus méhösszehúzódást okoz.
2017. júl. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Uez volt velem. Hat ez van. 30.héten járok, mi 3* csináltuk. 3*gorcsoltem be. Azóta rahagyjuk mert az utolsó próbálkozás utan mar annyira rossz volt h elmentem a dokimhoz es kiderült h kicsit kinyilt a mehszajam. (6het fekves lett belőle) Addig minket se tiltottak, most mar igen, de ezt mar fellabon is kibírjuk.
2017. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első trimeszterben nem is nagyon ajánlott az együttlét sem az orgazmus, mert vetélést okozhat. Persze azért nem olyan gyakori ez, a lényeg, hogy ha begörcsölsz tőle akkor jobb hanyagolni, illetve, ha vérzés is jelentkezik akkor meg pláne. És nem csak a behatolást, hanem magát az orgazmust kell hanyagolni.


Én a helyetekben nem kockáztatnék, főleg, hogy azt írod, hogy iszonyatos görcsöd volt. 12. hetet várjátok meg utána próbálkozzatok újra :) Most nagyon az elején vagy érzékenyebb is ilyenkor az ember, nehogy baj legyen.


Minden jót és kitartás!

2017. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2017. júl. 10. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:
még annyit mondott nekem a dokim, h ez terhességben és anélkül is jelezhet gombás fertőzést. nekem nem igazolódott de ha nem nézték neked azt nézess.. bajod abból nem lehet viszont ha az, jobb minél előbb elkapni. ( terhesen mas a huvelyflora.. hajlamosabb is ra mindenki.. szoval.. bmi lehet ) a 30 hetes vtam
2017. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!