Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzat szívverése: fiú lesz...

Magzat szívverése: fiú lesz vagy lány? Tudom, hogy ez is csak egy babona, de kíváncsi lennék, hogy ez kinél lett igaz vagy sem?

Figyelt kérdés
Ma voltam védőnőnél, 158/min volt a magzat szívverése. Holnap megyek 20 hetes UH-ra, remélem, megmutatja magát.

2017. júl. 10. 11:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha hiszel a babonában, akkor esélyes a lány. Mert a fiúk hamar mutogatják magukat, a lányok szégyenlősek.

Vagy hánytál-e. A fiúkkal jól van az ember, a lányokkal nagyon rosszul...


Nem ettől függ.

2017. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
:):) elokeresem neked.. Pontosan 150 volt 16. Es 20. Heten is. Lány :). Ebbol nem megy sztem messzire az ember mert a babona pont a 150et tartja vizvalasztonak. :) halistennek nekem mar előbb megmutatta magat. (ha nem tette volna biztos kibírom de sajnos engem nem igy oktatott a sors turelemre hanem ennél rosszabbul..)
2017. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 A 12. heti ultrahangon nem mutatta meg magát.


#2 Nem vagyok türelmetlen, csak kíváncsi. Két vetélés után nekem az a fontos, hogy egészséges legyen 😉

2017. júl. 10. 11:22
 4/17 A kérdező kommentje:

#1 Hányás nem volt, de hányinger néha igen.


De majd kiderül 😊

2017. júl. 10. 11:24
 5/17 anonim ***** válasza:
1# :) 13.heten mutogatta mar h nincs ott semmi. Persze nem volt biztos. 16.heten is. :) akkor se volt biztos 20.heten mar ra merte írni a doki a lapra h kislany. :) es nem hánytam. Jo.. Volt émelygés egesz nap, de ennyi. :) en is elolvatsatam minden babonat csináltam szódabikarbónás tesztet.. Fiút mutatott :) savanyusagot ettem.. Mindenki mondta higy ah.. Tuti lany. :) aztan ugytunik tenyleg.. Legalabbis nagyon remélem h tenyleg nem nott azóta se kukija mert mar szepen rozsaszinbe borult a lakasunk 30h 2#vtam.
2017. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
:) nem megserteni akartalak ezzel en pl.alapbol egy türelmetlen kíváncsi no vagyok. :) biztos szörnyű oregasszony leszek. :):) ez van. Sztem teljesen normalis ha ezt egy no tudni szeretne. Meg az is ha nem. :) en állandóan ezen porogtem.. Nekem jo buli volt. 2#
2017. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ez milyen babona? :)
2017. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem sértettél meg 😉
2017. júl. 10. 11:29
 9/17 anonim ***** válasza:

A babona lényege h 140alatt fiu felett lany. Tudományos magyarazata nincs. :) en meg rosszul tudtam.. A 150 nalam is lanyt jelzett ezek szerint es nem az a vízválasztó hanem a 140.

De pl.uilyen a kínai fogantatási naptár. (nekem az se jott be), meg van kb.20 hasonló, de általában nincs ertelmük. Talan az egy aminek van vagyis az nekem 100%ban bejött az a has formája. akarhany idősebb asszony meglátott (nagymama, bnom anyja, szomszédasszony, idos boltosno stb.) kapásból ravagta kislany. :) egyszer sem mondtak h fiús a pocakom.

2017. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Nálam bejött ez a dolog, lányomnak gyorsabb, fiamnak lassabb volt a szívverése.
2017. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!