Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzat szívverése: fiú lesz...

Magzat szívverése: fiú lesz vagy lány? Tudom, hogy ez is csak egy babona, de kíváncsi lennék, hogy ez kinél lett igaz vagy sem?

Figyelt kérdés
Ma voltam védőnőnél, 158/min volt a magzat szívverése. Holnap megyek 20 hetes UH-ra, remélem, megmutatja magát.

2017. júl. 10. 11:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hogy ti honnan tudtok ilyeneket... ?

Nálunk mindig csak annyi volt hogy dobog? Dobog! Kész.

(Sosem tudtam pl azt sem hogy kb mennyi a súlya, a papíron szereplő adatok között meg nagy volt a szórás, ők meg sosem mondták hogy na most x hetes x grammos kb...)

Egyébként 1 fiam és 1 lányom van

2017. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Első! Két lányom van egyikkel sem hánytam. Két barátnőm is csak a fiaikkal hánytak. Szóval ez nem mérvadó 😉
2017. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%

Van a neten mindenféle kalkulátor és az orvosi adatokat beírva, megírja h kb hány gramm a magzat. :)


Amúgy nekem ez a babona pont bejött. 130 volt és fiú.

Én terhesség alatt egyik szombat délután unalomból kipróbáltam az összes babonát, amit csak tudtam. Vegyes volt az eredmény. De kb 60-40% arányban a fiú lett a győztes. Az is lett. :) De ez csak vêletlen. Hiszen tuti kipróbáltam vagy 10-15 féle dolgot. :D

2017. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nálunk minden alkalommal 160 körüli érték volt, 6-tól 14-ig hét 24/7-ben voltam rosszul, fogytam 3 kilót, amit egyáltalán nem kellett volna ès kisfiú van a pocakban, pedig mindenki kislányt jósolt, de hát ez ilyen.
2017. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Első gyereknél 138 volt, egyszer sem hánytam. Második gyereknél végig hánytam, szívverés magas. Mindkettő lány.
2017. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, én egyik babonában sem hiszek. Csak felsoroltam néhányat. Hogy mennyi minden alapján szoktak nemet tippelni.

És a has formáját még ki is hagytam... :-)

2017. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igen babona amúgy hanem inkább tapasztalaton alapulú megfigyelés ami azért sokszor téved mert változtathatnak rajta dolgok. Nálam fiamé 140 volt, második elvileg lány de még fiatalka úgyhogy 80%, UH végző szakember szerint ő nagyon meglepődne ha kinőne mert gyönyörűen mutogatta magát. És ott 150 volt, szóval ha tényleg kislány akkor nálunk bejön.
2023. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!