Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hét+5naposan baba neme...

12hét+5naposan baba neme tudhato? =)

Figyelt kérdés
Holnap töltöm a 12+5 és 4D ultrahangra is van időpontom. Nagyon kiváncsi vagyok hogy látni fogják-e a babóm nemét. Volt már olyan akinek megmondták? :)

2017. júl. 10. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. heti genetikai ultrahangon már megmondták. Igaz, még nem született meg, teljesen biztos csak akkor lesz, de azóta már 3 ultrahangon is megerősítették ezt :)
2017. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Multhét csüt. voltam genetikán ott azt mondták túl kicsik ilyenkor, hogy megmondják a nemét :(
2017. júl. 10. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a 12.heti uh-n mondták meg a nemét,ez azota sem valtozott :)
2017. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is.. 12h 0n.. uaz azóta is.
2017. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12. héten fiút mondtak a lányomra 😃
2017. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sógornőmnek ilyenkor mondták meg, és igaz lett, de ilyenkor még nagyon sokszor tévedhetnek.

Nekem, ha nem megyek el 4D-re, a nőgyógyászom a 24. héten sem tudta volna megmondani, pedig nagyon igyekezett szegény.

2017. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

12 hetesen fiút tippeltek

16 hetesen 4D-n takarta magát mindennel

17 hetesen egyértelműen lánynak nézett ki, de doki mondta feltapadhat a csomag.

21. héten kiderült, hogy egyértelműen kukis :)


Én azt tapasztalom a neten bogarászva, hogy a kisfiúkat tudják biztosabbra mondani 12 hetesen. Lányokból meg simán lehet kisfiú. Egy ismerősöm is úgy járt, hogy végig lányt mondtak majd 28 hetesen kiderült, hogy fiú :D Szóval adhatott el mindent...


18. héttől biztosabbat mondanak. 12 hetesen max a fiúnak szabad hinni, de az se biztos mindig :)


37hkm

2017. júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat ! Sajnos nem tudtam elmenni családi okok....de szombaton mehetek! Szerencsére 7végén is vannak !! Irom az eredményeket mindenképpen :*
2017. júl. 11. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!