Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyi az esélye?

Szerintetek mennyi az esélye?

Figyelt kérdés

Először is tudom, hogy senki nem tudhatja biztosra csak annyira izgatott vagyok és sajnos nem tudom senkivel megbeszélni, csak a párommal de az meg nem olyan :)


Lassan ötödik hónapja próbálkozunk és a legutóbbi menstruációm késett 2 napot, épp teszteltem június 24-én reggel egy negatívat (Movo teszt volt) erre estére elkezdtem barnázni és megjött. Szerintem ugyanolyan volt az egész mint a többi, annyi különbség volt, hogy kb a 3. napon azt hittem elmúlt de közben mégsem és az utolsó előtti napon amikor már tényleg úgy volt, hogy elmúlik megindult a vér és másnapra ténylegesen el is múlt. Ilyet nem szokott csinálni. Most naptár szerint ma van ovulációm és ilyenkor szokott lenni folyásom meg egyéb kisebb jelek (néha napokkal előtte) de most az égvilágon semmi. Július 24 körülre nem várom, szóval még messze van... de hallottam olyat (köztük egy ismerősöm is van) akiknek terhesség alatt is megjött ugyanúgy. Hétvégén csinálni akartam egy tesztet de meggondoltam magam, mégsem hagy nyugodni. Annyira szeretném, hogy pozitív legyen de ha negatív lesz megint letörök. Nem tudom mire vélni azt a késést és hogy most ovulációnak jele sincs, hiszen eddig minden normális volt.


Lehet, hogy mégis baba van a dologban csak valamiért nem mutatta ki a teszt? Szerintem 24-ig úgyis csinálok még tesztet mert nem fogom kibírni... de szerintetek milyen lesz?


2017. júl. 10. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem. Nem valószínű. Ha megjott es erosen akkor elegge elkepzelhetetlen. Esetleg el kellene menni orvoshoz. Késik, vagy van pé vagy nincs. Azért te is érzed, h valami nem az igazi. Mellesleg 1-1 ciklusnban (eves szinten) kimaradhat az ovu, ami mem koros. Késhet 1-2 napot az se koros, de sose art ezekre választ kapni (es nem itt hanem a dokiktol)
2017. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!