Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek már a harmadik hónapja(Jangee). A 7 napos szünet utolsó napján(máj.1)voltunk együtt a párommal és belém élvezett akkor először. Kicsit megijedtem,hogy baj lesz,ezért közben leállítottam, de mégis ment belém. Kb. 4napra rá elkezdtek feszülni a melleim és most meg már 11 nappal utána annyira fájnak a melleim,hogy melltartót sem bírtam ma felvenni. Feszül, kemény, szúr. Volt valakivel ilyen,hogy tabi mellett esett teherbe így a szünetben? Minden nap egy időben szedem este és egyet sem hagytam ki eddig. Köszönöm a válaszokat előre is.

2017. máj. 12. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Terhességre való esély mindig 50%. Vagy besikerül vagy nem. Tabletta mellett is, ha valamilyen oknál fogva rosszul szívódik fel vagy csökken a hatása, akkor is meg van az esély. Mivel ilyet nem írtál, valószínűleg nincs baj inkább csak a tabletta hatását érzed. Ha mégis aggódsz, akkor az aktus után legalább 2 héttel már kimutatja a teszt, ha terhes lennél. Egyébként van olyan is, hogy fog.gátló mellett lesz halvány pozitív az eredmény, de mégsincs terhesség(az inkább a mistralnál fordul elő, de sose lehet tudni).


Ha aggódsz, akkor a legtutibb ha elmész dokihoz.

2017. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ. Vasárnap tesztelel először. Remélem nem lesz baj. Pár napja még kijött rajtam egy csomó pattanás az arcomon meg a hátamon,vállamon pedig soha nem szokott max havi 1-2. Remélem tényleg csak a tabletta miatt van...
2017. máj. 12. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
E ho utan mar ved a gyogyszer
2017. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már 3 hónapja szeded akkor már bőven véd,még a tablettamentes szünetben is.
2017. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jézusom! 😂 Cica, a fogamzásgátló arra való, hogy védjen a terhességtől. Már egy hónap után garantált, hogy véd, ezért egyáltalán nem értem, három hónap után miért nem szexeltek gumi nélkül. Atyaég. 😂
2017. máj. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!