Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vagyok....

19 hetes terhes vagyok. Milyen gyulladáscsökkentőt lehet szedni, amivel nem árthatok a babának?

Figyelt kérdés
A nyaki nyirokcsomóm duzzadt meg és fáj már pár napja, eddig nem mertem gyógyszert bevenni.
2017. júl. 11. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amilyet az orvos felír. Azóta nem voltál dokinál?
2017. júl. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fokhagyma. Az mehet bármilyen mennyiségben.


Gyógyszert meg olyat, amit a háziorvosod vagy a nőgyógyászod ajánl.

2017. júl. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a fokhagymára és a dokira szavazok :)

37hkm

2017. júl. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyaki nyirokcsomók allergiától is megduzzadhatnak simán, sőt, fájdalmasak is lehetnek, nyomásérzékenyek ilyen okból és még számtalan más egyéb miatt is természetesen. Arra meg hiába vennél be gyulladáscsökkentőt. Alapon sem jó az öndiagnosztika, de terhesen meg nopláne nem. El kell menni orvoshoz, majd ő megmondja mitől gyulladtak be, nagyobbodtak meg és felírja amit kell, ha szükséges egyáltalán. Ha "csak" ennyi a tünet, arra valószínüleg semmit nem ad, ha meg allergia a kiváltó ok, akkor várandósan is szedhető antihisztamin kell és nem gyulladáscsökkentő. Ezt mindenképpen az orvosnak kell eldöntenie és nem az internet népének, ez a te és kisbabád jól felfogott érdeke. Ha attól tartasz, hogy ott összeszedsz valamit, akkor hívd fel és kérj időpontot, hogy ne kelljen várakozni.
2017. júl. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!