Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Ti mit szólnátok hozzá, ha a férjetek megkérdezné ebben a véleményeteket?

Figyelt kérdés

A férjemnek július végén lenne lehetősége elutazni két hétre Indiába a munkája miatt, tehát július 31-től augusztus 11-ig tartana a kiruccanás.

Addigra 35-36 hetes leszek.

Őszintén szólva kettős érzés van bennem: nem vagyok túl boldog tőle, mert bármikor szükségem lehet rá, másrészt pedig azért mégis örülök valahol, mert nagyon jó lehetőség, ha most nem lennék terhes, simán mondanám, hogy menjen. Főleg, hogy ki tudja, mikor teheti meg megint.


Természetesen nem tilthatom meg neki, rá bíztam a döntést.


Ti milyen véleményen lennétek? Rosszul érintene titeket, hogy ilyen közel az időponthoz lelép, vagy inkább támogatnátok benne?


Nyilván nem a válaszok alapján tervezünk dönteni, csupán kíváncsi vagyok, más hogy látja, mi a tapasztalata az utolsó heteket illetően, mert nekem ez az első terhességem.


2017. júl. 11. 21:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Két hét nem sok, inkább most menjen mint hogy a gyerek mellől lógjon el.
2017. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%

Szia


Megmutattam a paromnak a kerdest, azt mondja ő nem hagyna itt a 30.het után! De ha elmegy sem rossz ember sztem.. rizikós. Sztem ő sem rudja mi legyen. Mit dolgozik??:)

2017. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem menjen. Meg ilyen választós esetekben én mindig azt mondom a férjemnek, hogy csak akkor dönthet a javamra, ha nem érzi úgy, hogy miattam lemarad valamiről, és ezt a később sem szeretném hallgatni, hogy miattam vagy a gyerek miatt lemaradt róla. Akkor inkább menjen.
2017. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)


Programozók vagyunk, neki ebben az évben adódtak ilyen kiutazós lehetőségek, és már évek óta ott dolgozik. Ezért gondolom azt, hogy nem lehet tudni, mennyire lesznek gyakoriak az ilyenek, mert annyira nem volt szokás.


Utolsó, én is pontosan így vagyok vele.

2017. júl. 11. 21:45
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha a 36. hétre visszajön, akkor nem bánnám, de Anyukámat addig odaköltöztetném magamhoz. :)
2017. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
nem akarnám, hogy menjen. 36. hét után bármikor jöhet a baba (én a 38. héten szültem) és ha bármi van, akkor nem csak a balcsin van, hogy 2 óra alatt hazaér. de te tudod, ha neked nem gond akkor menjen. megakadályozni úgyse tudod, ha ő menni akar.
2017. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
En tamogatnam az utazasat.
2017. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

6-os, igen 36. hét után bármikor (vagyis inkább betöltött 37. után, mert csak onnantól nem koraszülés), de a férj nem utána, hanem előtte menne.


Elengedném. Koraszülésre nem gondolnék, csak optimistán. A lényegre terv szerint meg hazaérne. (38. héten szültem az elsőt. Ha akkor akarna menni, már nem támogatnám. Illetve az se esne jól, ha az újszülött mellől menne. Persze ha muszáj lenne...).

2017. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Örülnék, hogy ilyen lehetősége van. Ezt első terhességnek majdnem a végén mondom.

Viszont az én párom hiába győzködném, annyira vigyázni akar ránk mindig, biztosan nem bírna ki két hetet. Pedig anyukám is a közelben van, dehát ő nem tudna kibújni a tántoríthatatlan apuka szerepből.

2017. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Támogatnám. Persze, hogy mennjen. Ha netán szülsz azalatt akkor sem dől össze a világ.
2017. júl. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!