Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 26. hétben milyen gyakran...

A 26. hétben milyen gyakran és milyen erősséggel éreztétek a baba mozgását?

Figyelt kérdés
2017. júl. 11. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sokszor naponta es erosen!
2017. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Passzívabb napokon is többször. Mindig intenzíven, erősen, időnként gyorsan is.
2017. júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi! És a méhlepény nektek is a mellső falon volt megtapadva?

Valaki esetleg, aki se nem túl gyakran, se nem túl erősen nem érezte?

2017. júl. 12. 07:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hátsó fali, 25. héttől érzem rendesen minden nap, rendszeres időközönként, mert már napi rutinja volt :D De sose éreztem igazán erősen, mint ahogy mások beszámolnak róla. 37 hetes vagyok, nekem nem feszegeti soha a bordáimat, fura pózban fekszik annak ellenére, hogy fejvégű. Inkább csak kinyomogatja a popsiját. Most már, hogy nagy elég kellemetlen tud lenni, ha megmozdul. Bár most már inkább csak fészkelődik, meg alszik naaagyon sokat.


Boldog babavárást!

2017. júl. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az mindenképpen pozitív, ha a bordáidat eddig nem piszkálta. Maradjon is így 😊 Kitartást a végéhez.

Nekem a 24. héten olyan aktív volt, éreztem, láttam a kis ritmikus dobolásokat a hasamon. Aztán 1.5 hete alább hagyott lényegesen. Most szombat óta pihenek sokat, a héten nem dolgozok, meglehet, hogy ezért, bár lehet semmi összefüggésben nincs.

Én is boldog babavárást kívánok Mindenkinek!

2017. júl. 12. 07:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, nekem is mellső fali.
2017. júl. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mellső falival ilye kor már szite egész nap, nagyon mozgékony baba volt, most is az. A gyomromat már egész erősen rugdalta.
2017. júl. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hátsó fali. En nekem voltak napok amikor kevesebbet feszkelodott 26 hetesen. Gyengen mozgott, kivéve este vagy ha csuklott.

Valahol a 27. heten be is fordult, azóta kétszer nézte a doki es bar eddig ugy is maradt, azt mondta ez meg nem biztos, hogy a végleges.. Meg jol elfér forogni.

Na nekem azóta egyfolytában rugdos. Ejjel is, nappal is. Nem faj, még csak nem is kellemetlen, inkabb amig lefele rugdosott az volt kellemetlen. Ki is nyomja magat, ami fura de ez is főleg 29.het ota van. Bordamat nem talalta meg nekem sem, viszont a koldokomet igen.. Azt nagyon szereti rugdalni.

2017. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ.

Amikor rugdos, az a jellemző, hogy nekem is lefele. Mintha kopogtatna mar kifele a méhszájon. A legjobb, mikor ezt pisilés közben olykor megejti...

2017. júl. 12. 20:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a fiamat nagyon keveset,és akkor is gyengén érztem csak mozog végig.és főleg fekve.ülve és állva a végén is alig,pedig szörnyen vékony vagyok.sokszor voltam emiatt a kórházba,hogy nem érzem mozogni,akkor néztek nst-t,de volt hogy olyan mélyen aludt,hogy árammal megrázták,és arra is csak bökött egyet.ő ilyen temperamentumu volt,születése után is.három óra alvás,akkor egy mini nyüsszögés,mert jelez a poci,de semmi sírás,gyors peluscsere,gyors szopi,5 perc alatt letudta,aztán ismét alvás órákig.ez ment hónapokig...már 2 éves,most hozza be,mert most meg pörög dumál egész álló nap,úgyhogy szerintem erre készítette fel magát. :D
2017. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!