Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 évesen teherbe estem....

21 évesen teherbe estem. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a párommal,aki egyben a vőlegényem is már. Házasodni szeretnénk, a gyerek csak annyiból került szóba, hogy egyszer majd a jövőben lehet, szóval nem volt ez aktuális téma közöttünk. Tablettával védekeztünk, szóval nagyon meglepett hogy terhes vagyok, de biztos, többször teszteltem. Eddig nem kifejezetten akartam gyereket, de mióta tudom, már belehalnék ha el kéne vetetnem. Tudom hogy elsősorban a párommal kéne beszélnem erről, de teljesen kétségbe estem. Most fejeztem be a fősulit, épp állást keresek. A párom dolgozik, egész jól keres. Na de ez mégse lenne kis dolog.
2017. júl. 12. 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Pozitiv :

- 21 eves vagy

- van vegzettseged

- van allando parod, stabil kapcsolat

- jol keres a masik fel


Negativ

- nem dolgoztal meg soha, ezert ha egyedul maradnal az gaz

DE van diplomas gyed, azthiszem az jar


Ugyhogy megtartanam!

2017. júl. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
14%
Remélem gyerek születés után elmész dolgozni!
2017. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

2# ilyen kerdes nem volt😂😂

Kerdezo: mondd el parodnak csak vele tudod megbeszelni. En megtartanam

2017. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Örülj neki és légy nagyon boldog! Amikor annyi idős voltam, mint te én is életem első szerelmével voltam együtt. Csak egy alternatívánk volt: mi örökké :-))) Mindketten felsőfokú végzettséggel az élet elején.

Aztán pont a szülök által generált "anyagi", "biztos jövő" okokból (mindegy hosszú) végül sajnos véget ért a kapcsolatunk. Ők nagyon is tudni vélték, hogy vannak az életben "fontosabb dolgok".

De egyet tudok, hogy a sors őt szánta nekem. Ő lett volna az igazi és soha nem vágytam volna másra, vagy hogy más legyen egyszer a gyerekem apja.

Fiatalon, még az élet csalódásaitól mentesen, lelkesen, egészségesen, reményekkel teli, egy boldog kis család tagjaként BÁRMILYEN AKADÁLYT LE LEHET KÜZDENI!!!

Ami még fontos, hogy fizikailag is sokkal egészségesebb fiatalon terhesnek lenni, ill. a gyermekágyi időszak után is könnyebb a visszaszocializálódás, azaz akkor te még bőven idejében vagy, hogy elkezd a karriered. És közben tanulhatsz még, fejlesztheted magad.

Hidd el nagyon fiatal vagy még! Ne is gondolj másra, csak élvezd az élet ajándékát.

2017. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
21 éves vagyok, 1 éves a fiam. Nem olyan nehéz, mint gondolod. Ha tényleg akarjátok, akkor meg tudjátok oldani.
2017. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
21 èvesen szültem a lànyom. Nem kerestünk jol de megoldòdott. Azòta hàzunk van ès a màsodik gyerekkel vagyok vàrandòs! Egy baba tudja mikor kell jönnie! Hidd el nem vèletlen! ;)
2017. júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Bár én lettem volna terhes 21 évesen :) Mi nagyon szerettük volna, de végül most 28 évesen fogom hamarosan megszülni a kis csodánkat.

Nekünk nem volt zökkenő mentes a kapcsolatunk, egy évre külön is mentünk az én buta fejem miatt.. De még is gyakorlatilag 8 éve vagyunk együtt.


A korod nem lehet akadály, párodnak stabil munkahelye van, neked már egy végzettséged is, nyilván anyagilag nem úgy kezded, mint aki dolgozik, de gyerekvállalás után is el lehet kezdeni. Az a baba jönni akart hozzátok. Beszéld meg a pároddal, szerintem ő se lesz ellene. Okosan ügyesen meg lehet csinálni mindent :)


Remélem minden jól alakul veletek. Elsőre ijesztő, de sokan éltek meg hasonló helyzetet.


Sok örömöt kívánok!

2017. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nem lenne kérdés, megtartanám. Ahogy látom, neked sem ez kérdéses. Beszélj a pároddal mielőbb.

Ha meg is vagy ijedve kicsit, az természetes és el fog múlni. Én 22 évesen vártam az elsőt.

2017. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%
Gondolom, ha a párod egy csóró lenne, na akkor rögtön működne tökéletesen az a fogamzásgátló.
2017. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
kettes,te hülye vagy?a gyerek születése után maradjon otthon a gyerekkel 3 évet,vagy amannyit teheti.
2017. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!