Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik véletlen este teherbe,...

Akik véletlen este teherbe, hogyan?

Figyelt kérdés

Megszakítás, óvszer hiba, fogamzásgátló mellett, véletlen bennetek mentek el stb.. Sokat hallunk nem várt babáról, hogy készülnek a nem várt babák?

Az utolsó mondat csúnyán hangzik,de ne szó szerint értsétek .


2017. júl. 15. 16:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Megszakítással.Szerintem ezek a "kiszakadt óvszer" meg "hiába szedtem a gyógyszert" amolyan városi legendák ,nem mondom hogy nem eshet meg de abban biztos vagyok hogy közel sem annyiszor ,ahányszor ezzel takaróznak.
2017. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Mostanában csak olyat olvasni hogy gyógyszer/gumi mellett lettem terhes. Ezt szó szerint kell érteni: ott volt mellette a gyógyszer/gumi, csak épp nem használta.


Véletlen teherbeesés nincs, vagy ritka mint a fehér holló. Ha én nem akarok gyereket akkor 100% védekezek. Ha nem védekezek 100%-on, akkor akarok gyereket, ennyi.

2017. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Igazából mindig kiderül, hogy a gyógyszeresek be sem vették, vagy antibiotikumot szedtek. Az óvszerszakadás meg nem tudom... nekem soha nem szakadt ki... de ismerek egy párt, ahol többször is megtörtént. Gyanítom ők a bénák hozzá.

Szóval szerintem inkább itt van a kutya elásva, csak nem reklámozzák.

2017. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Egyetértek.


Mi fogamzásgátló plusz megszakítással védekezünk, és még nem estem teherbe sosem, pedig 20 éves vagyok, fogékony lenne a babára a szervezetem valószínűleg.


Múltkor megkérdeztem valakit szedi-e a gyógyszert? és azt válaszolta néha, tehát így esnek teherbe azok akik gyógyszer mellett esnek teherbe, vagy pedig gyógyszer mellett is simán beléjük élveznek (ami nem baj! Erre van kitalálva, de én nem merném ezt , mert egyszer esik ami esik)

2017. júl. 15. 16:45
 5/23 anonim ***** válasza:
50%

Én nem lennáék ilyen szkeptikus. Brutálisan rossz a biztonsága az óvszernek és a tablettának is (egy biztonságra törekvő ember szemszögéből), nyilván rengetegen esnek teherbe a statisztika alapján így is.

Nem olyan vészesek, ha jól használjaőket az ember, de esélyek vannak, ember pedig van pármilliárd... Előfordul. Vazz, még az elkötés sem 100%-os!


Persze vannak, akik a tablettát és az óvszert is elbénázzák, bizonyára ez húzza el a statisztikát, én is úgy tudom, hogy hozzáértő módon azért sokkal biztonságosabbak.


S ott van az idióta alj, aki nem védekezik, majd pánikol, hogy nem akar gyereket. Eszem megáll.


S nyilván részegen, akár öntudatlanul is készülnek jobb sorsra érdemes gyermekek...

2017. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

még az elkötés sem 100%-os!'


Erről én is hallottam, 3 gyerek után elköttette magát, és teherbe esett a negyedikkel, de ott bakizott az orvos.


Illetve részeges véletlen beleélvezős esetről is hallottam már.

Olyat is, hogy megszakítás után fenékről visszafolyik, és bejut a hüvelybe, amit a kétségbeesett kapálózás következtében lehet feljebb is tuszkol a lány.

Volt velem is gyógyszer mellett ilyen, csak mi nem törődünk vele, mert mi a megszakítással csak kiegészítjük , így nem pánikolunk annyira,mintha nem szedném

2017. júl. 15. 17:04
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
Ha bogyót szedsz tök felesleges megszakítással is védekezni.... az a lényege a gyógyszerszedésnek hogy beléd élvezhessen a barátod, plusz az az egyik legjobb rész az egészben....HOgyan lehet úgy elengedni magad szex közben ha arra kell koncentrálni hogy vegye ki időben? És attól hogy 20 éves vagy nem biztos hogy könnyebben leszel terhes mint aki 30.
2017. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ha bogyót szedsz tök felesleges megszakítással is védekezni.... '


anya éppen ezt mondja, és más is, mi nem bízunk ebben, eléggé a szívbajosok fajtából vagyunk mindketten, de előfordul, hogy nem veszi ki, de ritka, nagyon ritka, általában igen. Nem tudom, én jobban érzem magam ezzel a tudattal pluszban.

2017. júl. 15. 17:16
 9/23 anonim ***** válasza:
37%

Ha te így érzed biztonságosnak akkor így.

Mi is így csináltuk amikor szedtem a tablettát. A megszakítás egyáltalán nem élvezetromboló,mi nagyon is élvezzük így is a párommal :)

Számunkra is fura volt hogy belémélvezhet ,,következmények,, nélkül?! Túl szép..Igaz hogy a tabletta ezért van mert elméletile leállítja a peteérést,de honnan lehet azt tudni hogy valóban így is van? Nem egy esetet hallani hogy tabletta mellett is ugyan úgy volt pé.Van akinél leállítja,van akinèl nem.Inkább húzza ki a párom a végén mint abortuszra kelljen menni!

2017. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Mondjuk én nem mennék abortuszra, de nem kell még a pici, azért van ez a 8 000 forintos tabletta , hogy ne legyen :D

De ha elvileg meg nem hat a gyógyszer még megszakítás mellett is megfoganhat, mint sokan másoknak, mégis így érzem én is biztonságosan, hogy a gyógyszer is véd, és mi is védjük még a lehetőségtől is

2017. júl. 15. 18:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!