Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hete szültem, szombaton...

9 hete szültem, szombaton kezdtem el újra a fogamzásgázló szedését. Tegnap viszont reggel, és este is vettem be véletlen egyet? Ez nagy baj? Akkor ma ne vegyek be?

Figyelt kérdés

Reggel ugye bevettem rendesen, este, meg valamiért 10 órakor felriadtam, mert azt álmodtam, hogy elfelejtettem bevenni, és gyors bevettem még egyet félkómásan.Csak ma reggel tudatosult bennem, mikor vettem volna be a mait, hogy hopp, este mit tettem...Ez nagyon gáz?Most akkor a maival mi legyen?Vegyek be, legyek előrébb, vagy ma hagyjam ki?

Bocsi, hogy ideírok, de a terhességem alatt is mindig ide írtam, szeretem a kismamák véleményét, hátha ha valaki már szülés után járt hasonlóan, vagy még a terhessége előtt.:)


2011. febr. 9. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Vedd be. Semmi baj nem lesz.
2011. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vagy állj át esti bevételre! én is jártam így, és ha elszórtam a bevétel idejét átálltam arra az időpontra, majd az új hónapba vissza a régire!
2011. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!