Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt nagyon...

A terhesség alatt nagyon pattanásos lett az arcom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tele vagyok pattanásokkal, kiszáradt a bőröm, feszül az egész arcom. Mindig voltak pattanásaim, sajnos már vagy 10 éve, na de most a terhesség alatt sokkal-sokkal rondább lettem. A tisztító tonikok és egyéb népszerű kenceficék nem hatnak. Van valami ötletetek mivel kezelhetném?
2010. máj. 21. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Ez sajnos a terhességgel jár általába..:SNekem is ugyan ez van,de már nemérdekel,mert akármit kentem rá,nem használt...sőt,16hetesen a bőrgyógyászaton kötöttem ki,mert allergiás lettem nagyon az egyik krémemre(amire terhesség előtt sose voltam),szóval nagyon vigyázni kell..nagyon viszketett az egész arcom,kiütéses lett,olyan volt mint a reszelő,és volt 3hét még elmúlt..de azóta se használ semmi sajnos,mondjuk szerencsére nekem nem ezek a nagyon nagy patik vannak,hanem apró picik,de sok,az se jobb...:S de hát ez van,majd ha megszülünk elmúlik:)Állítólag,hát reménykedjünk:) (28h)
2010. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt hittem terhesség alatt, hogy ettől már nem lehet csúnyább bőröm. De lett............... két hónapos a kicsikém, szoptatok, és rohad a bőröm :D
2010. máj. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy örültem, mikor pozitív lett a tesztem, hogy de jó, most majd milyen szép leszek, merthogy a terhesség minden kismamát megszépít. Na, ez nem igaz. Úgy tele van a homlokom, az arcom és az állam apró pattanásokkal, hogy utálok tükörbe nézni. Azelőtt csak alkalomra sminkeltem, most folyton, hogy valamit elfedjen. :(

9h km.

2010. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!