Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nem egészen két héttel ezelőtt együtt voltunk a párommal, védekeztünk. Amikor az óvszert levette, véletlenül a kezére is került az ondóból (azt nem tudom melyik részre). Kezet mosott langyos vízzel (kivételesen nem használat szappant), majd utána kézzel kielégített.

Most már 5. napja késik a menstruációm, ma reggel csináltam egy tesztet, de az negatív lett. Lehet nem is lettem terhes, csak a munkám miatt (elég stresszes) nem jött meg? Vagy túl korán csináltam a tesztet és várnom kellett volna még?

Szerintetek így lehetek terhes?


2017. júl. 16. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
A párod szereti hogy ilyen végtwlenül buta ostoba se gg nő vagy??😊
2017. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semmi esélye, h terhes legyél, a tesztet is jókor csináltad.
2017. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mégis hogy az istenbe lennél terhes?!
2017. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, az embereknél ritka sőt konvergál a 0-hoz az önmegtermékenyülés esélye.
2017. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak azért izgulok, mert nem tudom milyen alaposan moshatta meg a kezét, maradhatott-e spermium a kezén/ujján/körme alatt...
2017. júl. 16. 21:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, maradt-e, azok levegőn elpusztulnak. Azért ennyire nem egyszerű teherbe esni...
2017. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem levegőn csak akkor pusztulnak el, ha hosszabb ideig (megszáradnak) vannak ott... Amúgy a vaginában is levegő van, mégis túlélik.
2017. júl. 17. 22:27
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
a te érdekedben remélem nem terhes.. ezt nem gondoltad komOlyan ugye?
2017. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!