Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Voltam magánor...

Lehetek terhes? Voltam magánorvosnál de nagy csalódás volt.

Figyelt kérdés
Május 24.én volt meg utoljara csináltam tesztet negativ lett, a melleim nagyon érzékenyek, voltam dokinál megvizsgált azt mondta nem tudja nem érez terhesnek de kemény a méhfalam mennyek el ultrahangraa jövőhéten de addig is felír egy gyogyszert, hogy megjöjjön a menzeszem... nem is értem nem kellene kizarni 100%ban a terhességet mielőtt barmit is beszednék? Keresek egy masik orvost, de szerintetek lehetek állapotos? Légyszi a bunko beszólásokat hadjuk eléggé magam alatt vagyok. Köszönöm

2017. júl. 4. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Hát ha gondolod menj el centrumlabba hcg vervetelre vagy sztkban kerj beutalot hcgre. Aztan masnapra van eredmeny es megnyugodhatsz. Nekem junius 11.en volt mensim es mar pozi a teszt szval sztem nem vagy terhes.:/ mar kb5 hetes lennél addigra kimutatja a tesztm sztem inkabb mas áll a háttérben. Bocsánat , tudom milyen ez sokaig szenvedtunk es most sem biztos h megmarad a baba. Szval átérzem. Kitartás
2017. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha csinálsz egy tesztet és negatív, akkor ha a fejed tetejére állsz sem leszel terhes(az extrém korai tesztelőket ne nézzük, csak azt aki időben tesztel). Másrészt inkább puhának kellene akkor lennie a méhednek, nem keménynek.
2017. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Én csak magamból tudok kiindulni, en május 23.menstruáltam utoljára, egy nappal előtte, mint Te.

Nekem már nincs értelme tesztelni, két hete pozitívok voltak a tesztjeim, ma vagyok kereken 6 hetes, és az orvosomhoz holnap megyek, aki szerint szívhang kell legyen már... (nagyon bízom benne)

Ebből kiindulva, szerintem Te nem vagy kismama sajnos, legalábbis a teszt már minimum pozitív kéne legyen.

Azért egy vérvételt tényleg kérj a biztonság kedvéért, mielőtt beveszed a gyógyszert! Illetve vizsgáltasd ki, mi állhatott a háttérben.

2017. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

van egy 3 éves unokahúgom, akinél szintén gyógyszerrel akarták meghozni a menzeszt, mert negatív volt a teszt.


és az én tesztem sem volt erős pozitív sosem, nagyítóval láthatót produkáltam az egész terhesség alatt, 16 napos késésnél lett egyáltalán ilyen, előtte hómező...

2017. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérj sztk-s nőgyógyásztól hcg-vérvételt! Nem is értem, hogy nem jutott ez az orvos eszébe?!?!??! Én is tegnap voltam, ma már megvan az eredmény. Egyébként ritka ugyan, de VAN OLYAN, hogy vizeletből nem lesz pozitív a teszt. Tudom, mert barátnőm már vagy 10 tesztet ellőtt, 2 hete késett neki, már voltak tünetei is, és erre a nőgyógyász megvizsgálta, meg ultrahangozta és már szívműködés is volt. Úgy, hogy a vizelet tesztek sorra negatívak voltak. Persze a vérteszt nem fog tévedni.
2017. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne szedd be a gyógyszert, amit felírt, mert hátha mégis baba van, nehogy baj legyen! Én szurkolok! És sztem válts át egy bababarátabb, normálisabb dokira!
2017. júl. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!! Reménykedem nagyon!!
2017. júl. 5. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!