Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Émelygés inkább délután! Volt...

Émelygés inkább délután! Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Előző terhességeimnél ilyet soha nem tapasztaltam. Nálam reggel semmi, később délelőtt foltokban émelygek, de aztán délután felerősödik és egész estig kitart! Ez mitől lehet?! 6 hetes 2 napos vagyok.
2017. júl. 16. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességemnél így volt. Reggel semmi, délelőtt általában semmi, délután-este durva émelygés főleg első babámmal, a másodikkal eléggé változó volt ez is, voltak napok mikor meg is úsztam.
2017. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam.Reggel mindig jól voltam, dolgoztam is amíg engedte az orvos, de délután öt óra körül elkezdődött az émelygés meg a szagokra érzékenység. Hányni nem hánytam egyszer sem és a harmadik hónap végétől ez is elmúlt.
2017. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, mindkettővel. Van ilyen.
2017. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Em az elso babamat varom es reggelente is szokott hanyingerem lenni de este 6 utan durvabb... nem tudom,hogyan lehetne jobb...es persze amikor rosszulletek gyotornek akkor hanyni tudnek mindenfele illattol..

7+4hkm

2017. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, de nekem még pluszban éjjel is tartott, sokszor még ki is kellett mennem hányni.
2017. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nahát. Ezek szerint annyira nem is ritka. Köszi a válaszokat!
2017. júl. 17. 06:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, de nekem csak 8 hetesen kezdődött, viszont még most, 18 hetesen is hányok, de már a sok savtól, amire semmi nem használ.
2017. júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is csak delutan kezdodik es estere lesz a legdurvabb.Nekem 5 hetesen kezdodott most vagyok 8+4 napos.
2017. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is délután kezdödik és este is tart. Délelött eddig nem volt.
2017. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok!

2 napja nincs hanyinger! Nekem annyi volt a titok,hogy kb. 3-4 orankent ettem valamit! :)

2017. júl. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!