Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális h napok óta zombinak...

Normális h napok óta zombinak erzem magam?

Figyelt kérdés

6 hetes vagyok, de minden bajom van , fazok aztan melegem van , mint mikor beteg vagyok. Lázam ni cs 2x mertem ma de semmi. Fajnak a szemeim de nem pirosak, nyilal a huvelyem. Egy anyuka baratnom azt mondta, amiatt ne aggódjak. De 3 napja alig van bennem energia! :( folymatosan fáradt vagyok es ma a fejem is fájt kicsit.


Volt így valaki? Vagy baj van?


2017. júl. 17. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is a 6. Héttől éreztem ezeket..megnyugtatlak,8hetesen is ugyan ezek vannak! :) :(
2017. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a hatodik héten lett rossz a helyzet. Sajnos a 16. hétig tartott. De minden terhesség más. Ha nincs hányingered, az jó.
2017. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De sehol sem találok ilyeneket koraterhessegről. Ha azt írjátok normális elhiszem, de vajon mért nem említik? Vagy pont olyan cikkeket olvastam? Semmibaj , vegulis ha normalis deréken viselem.amig a babanak nincs baja bírom. Megéri, csak ne legyen az mint az elsőnél!
2017. júl. 17. 19:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy írtatok!:-)
2017. júl. 17. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ennyire koraterhesen szintén betegnek éreztem magam, gyenge és fáradt voltam, és tizen valahány hétig időnként rázott a hideg. Állítólag teljesen normális.
2017. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma jobb már. Remélem nem lesz ujbol ilyen. Bar nem vagyok ebben biztos.:) koszi a valaszokat!:)
2017. júl. 18. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!