Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyer szules elott par nappal?

Aranyer szules elott par nappal?

Figyelt kérdés
Mar csak par napom van a kiirt idopontig es erre kijott az aranyerem. Nem verzkk, nem faj, neha kicsit viszketo erzes de nem zavaro. Mit tudok vele tenni? Vagy erdemes egyaltalan, mar csak azert is mert ha jol tudom sokaknal szules kozben jon ki...:/
2017. júl. 18. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, mint szülés után. Jegelni, kenegetni (kúp nem mehet terhesen), gyakran lemosni.
2017. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt/van. Nem akarlak ijesztegetni,de bizony szülés után kb. 4 hétig én sírtam a WC-én szó szerint. Szerezz be hashajtót(csakis szülés utánra),nekem az segített átveszelni,míg jobb lett a helyzet.
2017. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!