Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiszeretett belőlem vagy csak...

Kiszeretett belőlem vagy csak a hormonok szórakoznak vele?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy a párom elviselhetetlenül viselkedik. Én tényleg mindenben próbálok a kedvében járni, az első szóra ugrani, mindenre odafigyelni, de folyamatosan csak magyaráz nekem, hogy hogy beszélek, hogy hogy viccelődöm a telefonban a barátaimmal, minden baj neki, semminek se örül, ha nincs tovább türelmem veszekedni és mérges leszek és mondom, hogy nem akarom ezt hallgatni naponta tizszer, akkor azt mondja, hogy legyen vége és költözzünk külön, aztán meg elkezdi összepakolni a cuccait, onnan is kiabál, hogy ha két ember nem jön ki jól meg, hogy benne kevés a szeretet. :( Eddig minden rendben volt, nagyon szerettük egymást, a gyerekkel is fél évet próbálkoztunk, még csak 10 hetes terhes, állandóan fáradt, sokat hány, nincs ereje és remélem, hogy ezért, de nagyon aggódom, én semmiképp se szeretném elveszíteni, azt hittem boldogok leszünk ketten, aztán meg hárman. Nem értem mi történik, segítsetek :(
2017. júl. 19. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Igen, valószínűleg a hormonok okozzák. Ilyenkor sokkal érzelmesebbé, érzékenyebbé válnak a nők, emiatt több lehet a vita.

Viszont amivel segíthetsz, hogy azért próbálsz a kedvébe járni, de ha valami nem úgy sül el, akkor üljetek le, beszéljétek meg, próbáljátok megoldani, ugyanakkor a ló túloldalára sem kell esni, tehát nem kell állandóan lesni, hogy vajon mikor robban fel valami miatt, normális emberek módjára kell mindkettőtöknek viselkedni és neki is ugyanúgy felülkerekedni az érzelmi dolgokon, nem felvenni dolgokat.

2017. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Csak hisztizik mert azt hiszi, hogy mivel terhes lett neki mindent lehet. Szólj rá, hogy ne szórakozzon veled, mert ha meg lesz a gyerek csak rosszabb lesz.
2017. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Hormonok. Én még egy sima menstruáció alkalmával is házisárkánnyá tudok alakulni 😂. Terhesen meg tényleg néha elviselhetetlen voltam. Egyszer még meg is akartam verni a férjem, nem vagyok rá büszke. Legyél amennyire csak lehet türelmes. Túl lesz rajta. Kitartást!
2017. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Jajj annyira kamu ez a hormonokra fogott hiszti. Lehet érzékenyebb, sírosabb az ember, de az esze nem megy el tőle.
2017. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Mióta kismama vagyok én is sokkal érzékenyebben reagálok dolgokra. Nem egyszer bőgtem el magam olyanon, amit máskor letojnék magasról. Szerintem el fog múlni, de azért beszéljétek meg.
2017. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem hinném, hogy kifogás... Nekem olyanokat mesélt a férjem, hogy hogy viselkedtem néha az első terhességemnél, hogy konkrétan néhány dologra nem is emlékszem. :D Szóval a hormonok igenis kitudják "fordítani" az embert egy kicsit szerintem.
2017. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Készülj fel, mert előfordulhat, hogy a következő két évben nem is fog végigaludni egy éjszakát sem... Szóval folyt.köv., üdv a klubban!
2017. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!