Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt így, hormonok...

Más is volt így, hormonok szórakoznak velem?

Figyelt kérdés

33 hetes vagyok,utóbbi időben csak olyan jár a fejemben,hogy rossz anya leszek,nemtudom megadni neki ami kell,nem fogom tudni mi baja... .párom jó apa lesz -e,hogy mostmár minden megváltozik,nem lehetek az aki eddig voltam,mostmár lemaradók mindenről , még annyi mindent ki akartam próbálni,akartam utazni,hogy túl korán jött.

én már régóta vágytam babára,párom most állt rá készen,elsőre összejött,majdnem 8 éve vagyunk együtt,én 27 párom 33 tehát kor ideális.csak a hormonok szórakoznak velem?minden apróságon elbőgöm magam,elég egy szerelmes pillantás a páromtól,vagy h azt mondja h szeretlek,vagy bújj ide


2016. júl. 26. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Majd rájössz,hogy nem maradsz le semmiről! Sőt,az a kérdés is felmerülhet,hogy hogyan tudtál eddig a gyereked nélkül élni! :-)

Miért nem élvezed a terhességed hátralévő részét ahelyett,hogy hüly eségeken agyalsz??

2016. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Élvezem,de sokszor eszembe jutnak ezek,meg olyan furcsa h pár hét és család leszünk
2016. júl. 26. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt érzem én is. Eddig nem pánikoltam, de minél közelebb kerülünk a végéhez, annál inkább stresszelek, hogy milyen lesz.

36hkm

2016. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az utolso hetekben es a gyerek elso par honapjaban minden nap sirtam a hireket olvasva. Kiborultam minden nap, hogy milyen anya vagyok, hogy ilyen jovoje lesz a gyereknek, mint ami most latszik.


A ferjemet ezekkel fogadtam bogve:kivagjak a fakat, nem emelik a tanarok fizeteset, mi lesz az egyetemi oktatassal is,4 millioan elnek melyszegenysegben. Stb.


Szoval igen, csak a hormonok. Azota is szomorkodom persze, de mar nem bogok.:) pedig lenne miert.

2016. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!