Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. hetemet töltöm be jövő...

20. hetemet töltöm be jövő hét kedden! Létezne, hogy 3 napja érzem nagyon gyengén, de határozottan hogy rúg a bab? Érezhető már ilyen korán, első terhességnél?

Figyelt kérdés
2008. okt. 18. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
persze hogy érezheted! én az elsöt 18 hetesen éreztem elöször a másodikat meg már 15 hetesen:)
2008. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia én első terhességemnél vagyok. Én is most vagyok 20 hetes, de én már 18 hetes korom óta érzem, pedig 80 kg-al kezdtem a terhességem. Azóta 10 kg ment +ba fel.
2008. okt. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem korai. Van aki jóval korábban érezte. Nekem már a 16. héten kérdezte a védőnő, hogy megmozdult e már. Különben nekem is csak a 19. hét után jelezte, hogy ott van benn.
2008. okt. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a 17.héttől érzem, de intenzíven a 20.héttől!

Azóta meg már szét is rúgott párszor...

32 heteske

2008. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hajaj :D mi lesz kesobb :))

igen, ilyenkor teljesen normalis, papirforma szerinti

2008. okt. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

:D Persze simán! Én most várom a másodikat, és én már 2 és fél honaposan éreztem előszőr!!

31 hetes kismama

2008. okt. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!