Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szept.28-án volt az utolsó...

Szept.28-án volt az utolsó mensim. Jövő hét hétfőn megyek az első vizsgálatra.Mire számítsak? Látni fogja az orvos? Lesz már szívhangja?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ha jól számolom akkor már a 7. hétben leszel. nekem akkor már látta és szívhang is volt.

gratulálok és boldog babavárást

10. hetes kismami

2008. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tényleg??Jajj de jó!!

Már alig várom.Csak ez a sok görcs egy kicsit megijeszt..Remélem nem lesz semmi baj!!!

Sok boldogságot Neked:):)

2008. nov. 6. 17:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor még csak 6 hetes leszel.

Petezsákot biztos, hogy fog látni a doki! A szívhang az 5-7.között alakul ki valamikor, reméljük lesz addigra, de ha mégse, akkor se izgulj, mert vissza fog rendelni a doki, és utána már tutira lesz!

Üdv!


[link]

2008. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. a görcsök miatt pedig ne aggódj, nekem még mindig vannak.
2008. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én meg a 2.válaszoló vagyok :)

A mensiszerű fájdalmak elég gyakran előfordulnak a terhesség elején! De azért említsd majd meg a dokinak mindenképpen!

2008. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

2.válaszolónak: Köszi a linket,meg is néztem...

De elég furi.Ez alapján valóban 6 hetes leszek,de egy másik kalkulátor szerint már 7 hetes leszek...

Elég bonyolúlt.Vagy csak nekem???

Nem értem ezt a számolást.Mind1,csak egészséges legyen és szépen fejlődjön.. :):)

2008. nov. 6. 17:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy a terhességedet az utolsó mensi első napjától kell számolni!! Az orvos így fogja számolni!!
2008. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem az utolso mensi elso napjatol (szept.14.) kezdte szamolni az orvos, aszerint 8hetes vagyok, aztan az ultrahangon ma kiderult, hogy 6hetes. Ma mar volt szivhang es a pici 1cm-es. Sok sikert :)
2008. nov. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is szept.28-n volt az utolsó mesim első napja!Én kedden megyek orvoshoz.Én is nagyon izgulok!Szorítok Neked!Jó egészséget Nektek!
2008. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok Nektek!!:):)

Utolsó válaszolónak: Írj mindenképp,h mi volt kedden!!!

Vigyázzatok magatokra!!!

2008. nov. 7. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!