Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket zavarna, ha a anyukáto...

Titeket zavarna, ha a anyukátok az UH-képet akarná mutogatni mindenkinek?

Figyelt kérdés

Anyukám el szeretné kérni az UH-képet, gondolom, hogy mindenkinek mutogassa, mert állandóan ez a mániája, hogy minden számomra "intimebb" dologról körbemutogatja a családi képeket olyanoknak, akiket nem is ismerek.

Mindig is zavart ez, mert amúgy meg nem mondanám, hogy hú, de jó a kapcsolatunk, inkább olyan "képmutatásnak" érzem ezt az egészet.


Én nem szeretném neki átküldeni, olyan "privát, intim" dolognak érzem ezt is, nem akarom, hogy mindenki nézegesse a 16 hetes magzatunk UH-felvételét.

Engem sem túlzottan érdekel más UH-képe, amúgy is ugyanúgy néz ki szerintem az összes baba ilyenkor. Aki szól, hogy szeretné megnézni, annak megmutatjuk szívesen, de nem akarok fb-ra felkerüljön, amikor még meg sem született, meg ilyenek.


Túlreagálom?


2017. júl. 20. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem, mert nem tartom intim dolognak, de ha téged zavar mondd meg hogy te ezt nem szeretnéd.
2017. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ha jó lenne a kapcsolatunk, engem sem zavarna, de amúgy meg nem is érdekli, hogy mi van velünk. :(

Köszi a választ!

2017. júl. 20. 12:08
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Egyetértek veled. En egyenesen megmondanám neki, hogy szivesen megmutatom az UH képet, amikor találkozunk, de nem adom oda, mivel én szeretném kontrollálni, hogy ki láthatja.

Gondolom lesz egy kis sértődés, de majd megtér. Nem vagyok híve a sok köntörfalazásnak, rövidre zárnám a témát.

2017. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Sztem pont azért nem intim mert mindenkie ugyanúgy nez ki. En átküldtem neki, de o annyira büszke hogy unokája lesz es olyan kis cuki az összes nagyszulo nalunk.. De nem mutogatjak szoval igy mas. Szerintem ha nem szeretnéd átküldeni neki, az is a te döntésed. El kell, hogy fogadja.
2017. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, de en joban vagyok Anyukammal, nem facebookozik es maximum a kozeli baratainak mutatna meg, akiket en is ismerek es joban vagyok veluk. Szoval ez egy kicsit mas szituacio.

A te esetedben szerintem is az a legjobb, ha megmondod, hogy szivesen megmutatod, de atkuldeni / odaadni sajnos nem tudod. Bocsi. Miert? Mert privat dolog es szeretned szabalyozni, ki lathatja.

2017. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, ugyanúgy néznek, épp ezért egy vadidegen embernek semmit nem jelent a kép, de mi tudjuk, hogy a miénk, ezért tartom intimnek...de lehet elborult az agyam a terhességtől. :)

Köszi a válaszokat, már egyszer megmondtam neki, hogy nem szeretném átküldeni, ha van friss UH-kép majd visszük és megmutatjuk. Erre ma írt egy sms-t, hogy várja a képet...gondoltam azért kérek még egy-két véleményt, mielőtt felhívom megint.

2017. júl. 20. 12:23
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek, én sem szeretem az uh fotókat, a sajátomat sem mutagattuk senkinek, a rokonoknak sem.

A nagyik sem kaptak belőle, mikor mentünk hozzájuk mindig megmutattuk a legújabbat és ennyi.

A megszületett babáról azóta is kaptak sok sok képet, amit akár mutagotni is lehet.

2017. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig elküldtük a nagyszülőknek, de nem mutogatták mindenkinek. Örülök, hogy büszkék, első unoka. Mindkét leendő nagymama fent van fb-on, de nem tölti fel,hisz én sem teszem. :)
2017. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek. Én elkövettem azt a hibát, hogy elküldtem az anyósnak. Mondanom se kell, hogy mindenkinek bekeretezték és továbbították (nagyszülőknek stb.) és ott virított a nappali közepén a méhem és a kis ufo babám.
2017. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem intim dolog, sőt, nem is mindegyik egyforma. A fiamról huszonpár hetesen olyan 4D képet készítettek, hogy szinte sírva fakadtam a gyönyörűségtől, annyira szép volt. Szval én magam mutogattam a nagyszülőknek, anyósom pedig kért belőle egy példányt. Színesben fénymásoltam Neki, nem volt a legszuperebb minőség, de még azon is gyönyörű volt a fiam. Mutogatta is mindenkinek, nekem pedig hízott a májam a büszkeségtől, hogy "Ő az én babám".

Szval engem egyáltalán nem zavarna, de nem vagyunk egyformák. Ha téged zavar, mondd el anyukádnak!

2017. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!