Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem úgy van, hogy a fiúk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem úgy van, hogy a fiúk a barátnőjüket nem akarják mutogatni mindenkinek, mert az övék? Akkor miért mondta ezt a barátom?

Figyelt kérdés

Barátommal szóba került,hogy a legközelebbi szünetkor fürdőre fogunk menni.

Majd először viccesen azt mondta,hogy ugye én nem fogok fürdőrucit viselni, hanem pucéran fogok fürdeni, vagy csak egy kis tangában?

Erre csak legyintettem,hogy perszeee, mert úgy tűnt viccnek szánja.

Erre ő komolyan, hogy miért ne? Én kérdeztem, hogy tényleg komolyan mondja?Azt szeretné,hogy mindenki aki ott van úgy lásson engem?

Ő meg tisztára komolyan mondta,hogy igen, mert legalább mindenki meglátná milyen szép barátnőm van.


Eddig minden fiúról a környezetemben úgy tudtam,hogy még azt sem tolerálják, ha a barátnőjük kirívóan öltözködik, ő meg ezt mondja?


2014. jan. 9. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
ki mint veti ágyát úgy alussza álmát
2014. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ennyire büszke rád :D
2014. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátom szeret velem büszkélkedni, de nem ennyire. :D
2014. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki ilyen, ki olyan. Van, aki még azt sem szereti, ha egy rövidebb szoknyát vesz fel a barátnője, mert nehogy ránézzen valaki, mert még megdugja a szemével, meg van, aki imád mindenki előtt büszkélkedni azzal, hogy neki milyen csinos a barátnője.
2014. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Abba mondjuk sosem szólt bele, mit vegyek, vagy ne vegyek fel, tudtam,hogy azzal nincs gondja, de ez tényleg meglepett:O
2014. jan. 9. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy minden kérdésre van egy odapasszoló idézet szólás-mondás :)
2014. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!