Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket zavarna, ha a anyukáto...

Titeket zavarna, ha a anyukátok az UH-képet akarná mutogatni mindenkinek?

Figyelt kérdés

Anyukám el szeretné kérni az UH-képet, gondolom, hogy mindenkinek mutogassa, mert állandóan ez a mániája, hogy minden számomra "intimebb" dologról körbemutogatja a családi képeket olyanoknak, akiket nem is ismerek.

Mindig is zavart ez, mert amúgy meg nem mondanám, hogy hú, de jó a kapcsolatunk, inkább olyan "képmutatásnak" érzem ezt az egészet.


Én nem szeretném neki átküldeni, olyan "privát, intim" dolognak érzem ezt is, nem akarom, hogy mindenki nézegesse a 16 hetes magzatunk UH-felvételét.

Engem sem túlzottan érdekel más UH-képe, amúgy is ugyanúgy néz ki szerintem az összes baba ilyenkor. Aki szól, hogy szeretné megnézni, annak megmutatjuk szívesen, de nem akarok fb-ra felkerüljön, amikor még meg sem született, meg ilyenek.


Túlreagálom?


2017. júl. 20. 12:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem huszonpár-hetesen azért már más, mint 16 hetesen, akkor tényleg olyan fiókás még mind. :D

Fülük se nagyon van, ráadásul zsírpárnácskáik sincsenek, csontkollekció az összes. :D


Én megmondtam anyukámnak anno, hogy csak akkor kap képet, ha nem mutogatja meg küldözgeti mindenkinek. Azóta se engedem neki, hogy állandóan fotókat töltögessen fel róla fb-ra. Mondtam, hogy egyet közös képet feltölthet, de nem kell minden pisilős-kakilós jelenetet megosztani ország-világgal. Számomra is amolyan magánügy-jellegű az egész dolog.

2017. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem intim dolog, ahogy az összes gyerekről készült kép. Átküldöd és felrakja facebookra, vagy továbbküldi. Ha megbízhatatlan, mutasd meg neki személyesen. Én a nagyi telefonjában is szelektálom a képeket, a facebookon pedig semmi sem nyilvános, pedig ritka szép gyerekem van. Az barátaimnak szoktam mutogatni, akikben megbízok.
2017. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek! Pont tegnap este beszélgettünk erről férjemmel, hogy mi sem szeretnénk senkinek mutogatni a méhemet.. Attól még lehet örülni és várni a babát, hogy ilyen képeket kap vagy nem. Nem is tudom megérteni azokat, akik fb-ra posztolgatnak ilyesmiket...Na de ez az ő dolguk. Szerencsére nem is kell egyet értenünk. Én úgy gondolom, hogy Neked kell eldönteni. Ha megsértődik (bár szerintem nincs min) az meg már az ő dolga :)
2017. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Megértelek de nem tudom pontosan milyen a kapcsolat

De nézd a jó oldalát lehet hogy megpróbál mindent helyre hozni amit nálad esetleg elrontott :)

Biztosan nagyon büszke most rád és az unokára :)

Gond mentes terhességet és erőt, egészséget neked és a picinek :*

2020. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam

Remélem azóta minden rendben veletek :)

2020. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!