Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhesség, mikor derült...

Ikerterhesség, mikor derült ki nálad?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy akiknek ikerterhessége van/volt, hányadik ultrahangon, illetve hány hetesen derült ki, hogy ketten vannak, egy ill. kétpetéjű volt-e? Az egypetéjű általában később derül ki, illetve később lehet látni, mint a kétpetéjűt?
2017. júl. 21. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősőmnek az elsőn, 5+nemtudomhánynaposan látták a mono-mono ikreit
2017. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kétpetéjű ikerterhes vagyok, 5+4-nél egyértelműen látszott a két petezsák. Ismerősöm egypetéjű ikres, a 12. heti ultrahangon derült csak ki, pedig több UH-n is részt vett előtte.
2017. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az igen..... nem semmi.
2017. júl. 21. 15:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első Uh-n kiderült, 5+2 hétnél, bár akkor a kisebbik petezsák még csak 3 mm volt és nem látszott benne a szikhólyag (a doki is azt mondta, előfordulhat hogy felszívódik).

Kétpetéjűek, jövő héten lesznek 6 hónaposak (fiú-lány).

2017. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! És akinek kétpetéjű, előtte volt bármi hormonkezelés, esetleg fogamzásgátlót szedtetek? Természetes úton is érhet két pete? Vagy csak ilyen esetekben, mint pl foggátló, vagy más hormonkezelés?
2017. júl. 22. 20:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Nekem természetes úton lettek ikrek, és semmi gyógyszeres rásegítés nem volt. De 41 éves voltam és többedik terhességem volt, ez megnöveli a többes peteérés esélyét állítólag (Én önként nem vállaltam volna ikreket, mert nagyon kockázatos egy ikerterhesség, és a nevelésük is rendkívül embert próbáló így családi segítség -nagyszülők, rokonok -nélkül)
2017. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hú, nem semmi! Én most lettem 40, de még csak 5 hetes uh-n voltam két hete. Talán még érhet meglepetés engem is.
2017. júl. 22. 23:17
 8/11 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, nekem Clostyval lettek.
2017. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Második ultrahangon, 12. héten derült ki.

Előtte 6 hetesen voltam, és egy szívhang volt. Az orvos semmi olyat nem mondott, ami ikerségre utalt volna.


Egypetéjűek, már ovisok.


Megjegyzem, nekem a teszt is később lett pozitív, kimaradt mensi után 3-4 nappal, ha ez egyáltalán számít valamit.

2017. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát, ez érdekes, utolsó! Nekem 7 hetesen volt uh, még viccelődött is a doki, hogy na, megnézzük, hányan vannak. De csak egyet látott. Közölte, hogy ebből kettőt csinálni már nem lehet. De én is úgy hallom többektől, hogy első uh még egyáltalán nem 100 %. S nem voltál magadnak gyanús? Gyorsan növő pocak, stb?
2017. júl. 30. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!