Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamák, hogy...

30 hetes kismamák, hogy vagytok? Hogy bírjátok ezt a meleget?

Figyelt kérdés
Hogy álltok a babakelengye beszerzésével? Mikorra tervezed a kisruhák mosását?
2017. júl. 23. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:

31h vagyok, sőt nemsokára 32, de a meleget most annyira nem bírom, mint az előző hullamban par hete. Gondolom ez csak rosszabb lesz. Iszok rengeteget. Baba aktív. <3 nekem nagyon sokat mocorog. Főleg reggel es este huzamosabban de sokszor 1-1 nyujtozkodas vagy rugas nappal is van.

Holnap megyek orvoshoz, megmerik, megvizsgalnak es megkapom életem elso ctg idopontjat.

A kelengye lista nagyjából kipipálva, viszont a korhazas pakkot lusta vagyok osszepakolni. :) megígértem magamnak, hogy jovoheten ha tenyleg huszonx fok lesz megteszem. :) A babaszobabol a kiságy kokuszbetet es a pelenkazo betet hiányzik meg egy nagytakarítás. Mosás kesz, vasalás kicsit varat magara de főleg a textilek vannak ott is mar csak. (lepedő, pelus stb.)


Te hogy állsz? Kitartás a mai meleghez.

2017. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még csak 29 hetes vagyok.

A meleget nagyon nehezen viselem. A derékfájást szintén.

A babának már nagyrészt megvettük a holmiját, már csak pár apróság kell. A kisruhák kimosását a napokban kezdem el, előbb még összeszereljük a szekrényét.


Kérdező, veled mi a helyzet?

2017. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 30 hetes vagyok!

A meleget se így se úgy nem bírom , nem szeretem. A babakelemgyével jól állunk. Szinte minden megvan! Jövő hét hétvégére kész a szoba is. Utána mosom a ruhákat. 32-33 hét körül a saját cuccaim is elkezdem összerakni. :) úgyhogy a végére minden meglesz nyugiba :)

2017. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is 30 hetes vagyok. A meleget most nagyon rosszul viselem. 3. Baba, van egy 4,5 meg egy 2,5 éves gyerkőc is itthon, és leszívják minden energiám. Nekünk még vagy 4 hét biztos lesz mire kész lesz a szoba, addig meg mosni se akarom a babaruhákat. Szeptemberre tervezem ezeket, akkor a gyerekeknek kezdődik majd az ovi és nyugiba mégcsinálom.
2017. júl. 23. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:

A masik ket babával akkor nem ennyire melegben voltal varandos, jol szamolom? Kemeny azért de van benne jo is. Legalább nem csúszunk el a jegen :)

En kivagyok.. Ahh neztem h hnpara is meg 36 fokot irnak. Nálunk nem is esett vagy egy hete.

Nekünk tök véletlen lett ennyire koran a szoba készen. Mentünk vna nyaralni (ki lett véve a szabi stb) de sajna elotte egy-masfel hettel egy rutinvizsgalaton kiderült hogy (nagyon korai) koraszülés veszélyeztet. Igy a nyaralást lemondtuk es a szabi alatt megcsináltuk a lakast. En azóta itthon vagyok tappenzen, fekszem, meg amit birok/merek csinálom.

1# vagyok

2017. júl. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!