Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eszrevették h terhes vagyok?

Eszrevették h terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Titkolni akartuk 12.hetig, de nagyon nagyon puffadok es alapbol nagyon lapos hasam van, es a napokban tobben rákerdeztek. Meg a szuleim is, mondjuk el vagy mit csináljunk? Csak 6 hetes vagyok!:/ de a puffadas durvul már! Vannak erre bevált módszerek?

Mostmar legalabb addig szeretnénk ha nem tudnák , amig mondjuk szívhang nem lesz. De még 9 nap a dokiig


2017. júl. 23. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazán nem tudsz semmit csinálni nyár van fel se öltözhetsz mert megsülsz a póló / bővebb szoknya is észrevehető . Már szerintem sejtik.
2017. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen. Remélem nem nezel hisztisnek, vagy bolondnak de jo lett volna titkolni.😐 az a baj h ami bővebb nyari ruha az alkalmi.:/ nemsokat tehetek. Kinozdulni meg muszáj..reggel meg okes , lapos a hasam. De aztan reggeli után már olyan, mint aki hizott hasra 5-6 kgot.
2017. júl. 23. 21:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én lenge ruhákat vettem, a 8.hétben vagyok. Még nem kérdezett rá senki.
2017. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem szép dolog rákérdezni, de egyébként én úgy voltam vele, ha rákérdeznek, nem tagadom. De még később se kérdezték akik nem tudták, mondjuk nekem kb 18 hétig alig látszott.
2017. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok vele mint az utolsó, ha rákérdeztek volna, én nem tudtam volna tagadni :S Az olyan furi lett volna, miközben már ott növekszik a pici. Nyilván semmi rossz nincs abban, ha valaki várni szeretne és még is letagadja :) Nincs ezzel semmi bajom, csupán maga a tudat olyan fura :D


Ti döntésetek, hogy még letagadjátok e, de így már nem lesz olyan nagy meglepi sem. Egyébként szerintem a szívhangot megvárhatjátok, hiszen az a biztos. De 12. hétig így már fölös :)


Boldog babavárást, és vigyázz magatokra :)

2017. júl. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igazabol szüleim elott nem lett tagadva , hanem párom bejött és témát váltott.:) nekem is fura a letagadás. Szval se nemet se igent nem mondtam senkinek. Hanem kerdezték h babát várok? Azt mondtam lehet, mert tervezzük, hogy lesz baba!:)
2017. júl. 24. 07:14
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Én anyukámnak és a tesóimnak elmondtam egyből, úgyis tudták volna azt is, ha baj lett volna. Viszont letagadni én sem tudtam, szóval volt, akinek még 12 hetesen se feltétlenül meséltem volna, mert mi köze hozzá, mégis lebuktam. :D
2017. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Par honapja igy tettunk mi is de elment a baba. Aztan csak kerdezgettek nagy mosollyal h na miujsag... hat rossz volt kozolni h mi újság..
2017. júl. 24. 10:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság veletek?
2018. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta 3 hónapos a kisfiam.:)
2018. jún. 16. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!