Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes magzat veséje már...

24 hetes magzat veséje már látható?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok, a baba veséjét tegnap nem látta még az orvos. Azt mondta hogy még ez nem baj.

Nagyon félek, mert nagyon pici a baba, és én eddig csak fogytam, nem híztam semmit.



2017. júl. 23. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!szerintem ez sok mindentől függ,hogy látja-e az orvos vagy nem.mi 19+6hetesen voltunk ultrahangon,akkor látszott neki,meg mutatta szépen mind a kettőt,de nekem akkor úgy is feküdt,hogy pont lehetett mindent látni.lehet neked úgy feküdt,hogy takarásban volt.és amúgy vissza hívott?vagy mit mondott?
2017. júl. 24. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

18 hetesen átnézték, még a szemlencsét is látták, nemhogy a veséjét.

Ha nagyon régi és rossz a gép, akkor igen, bármit benézhetnek.

2017. júl. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A gép régi volt. Azt mondta a doktornő, hogy nem baj ha nem látszik még. Nem hívott vissza meg semmi. Aug. 1-jen kell mennem, de akkor máshoz.
2017. júl. 24. 08:05
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálunk már 12 hetesen is látta az orvos, hogy megvan mindkettő.

Én a helyedben elmennék valami magánorvoshoz, mer azért látni kellene már ilyenkor. A 18-20 hetes genetikai nem mondták, hogy nem látszik?

2017. júl. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne ess pánikba. Elvileg látszani kellene, de nem mindig találják. Az első gyerekemnél a 12. héten tökéletesen látszott mindkettő. A másodiknál pöpec gépen a 18. heti genetikai ultrahangon nem látszott a jobb vese. A 30. hétig 2 hetente mentem ultrahangra, de semmi nyoma nem volt. A 30. héten találták meg. Minden rendben volt vele, csak elbújt a bordák mögött.

Amikor azt hittük, hogy zűr van, akkor kiderült, hogy egy rakás ismerős, ismerős rokona él 1 vesével egészségesen.

2017. júl. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az 1 vese nem akkora gond, de ha egyiket sem találják, felmerül a Potter-szindróma gyanúja.
2017. júl. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Multheten voltan genetikai ihn es lattak a veseit. Csak a szivet nem -.-"

Ne aggodj ha regi a gep akkor elofordul :)



19+1hkm

2017. júl. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 17 hetesen már látszott szépen, bár a dokimnak nagyon profi gépe van. Minden esetre, ha régi a gép és az orvos azt mondta, hogy ne izgulj, belefér, akkor tényleg ne izgulj. Neki több tapasztalata van! :)
2017. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
18 hetes genetikain látták mind kettőt csak most nagyon megijedtem. Első baba és nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen vele. Annyit még szeretnék kérdezni, hogy alacsony vérnyomás ellen kinek mi vált be? Nekem 100/60 körüli és elég sűrűn van rosszul lét miatta. A kávét és a fekete teát iszom, de nem sokat, mert tudom hogy árt a babának, de valami mást esetleg tudnátok ajánlani? Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2017. júl. 24. 11:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha egyszer megtalálták, akor megvan, ne aggódj!:)

A vérnyomásra nincs tippem, én a magas oldalon játszom.

2017. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!