Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. hetes kismama vagyok...

Cinthia kérdése:

5. hetes kismama vagyok hétfőn teszteltem, ma voltam orvosnál. Magzat meg nem látható csak két halvány folt.2-3 hét múlva ismét ultrahang! Hasonlo tapasztalatok?

Figyelt kérdés
5. Hét magzat nem látható ultrahangon

2014. nov. 13. 02:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Ott lesz a baba. :) 35 h
2014. nov. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

2-3 múlva tuti hogy látható lesz!!!!6 illetve 7. héten már látható uhun.Nyugi!!! Ott van ;)

Több gyermekes anyuka.

2014. nov. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam 6hetes uhn.csak egy pici petezsákot látott.nekem az első kisfiamat is 8.héten ú.tták csak. Nyugodj meg ott lesz a baba:)
2014. nov. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is 5 hetes vagyok, 1 hét múlva megyek uh-ra. tudom, h nem sok minden fog még látszani, de a méhen kívüli terhességet jó lenne kizárni.
2014. nov. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kedden voltam uh-on én akkor 4h+5 voltam, holnapra hívtak vissza 5h+1. Nekem a fundusban láttak 2 mm-es petezsák gyanút, azt mondták, kérdeztem, hogy akkor jó helyen van? Azt mondták még nagyon kicsi, ezért még ikább nem mondanak semmit. 3 nap múlva mennyi változás lehet szerintetek? Láthatják már hogy jó helyen van-e?
2014. nov. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak korán mentél, ezért nem látnak semmit. Az 5. héten általában tényleg maximum petezsák látszik, más nem, embriót szinte sosem látnak ilyenkor még, legfeljebb szikhólyagot. Én is 5 hetes vagyok, 2 hét múlva megyek dokihoz, akkorra kértem időpontot, pont ezért, mert nem akarok fölöslegesen aggódni, hogy csak MÉG nem látszott minden rendesen, vagy baj van. Nehéz kivárni, de akkor már a tutit látjuk majd :) Ne aggódj, ott lesz a baba (babák?), csak türelmetlen voltál :)
2014. nov. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk csak vizsgálat és konzultáció miatt mentem volna, mert gyógyszer mellett jött össze a baba, és kíváncsi lettem volna, hogy mennyire jelent ez bajt, meg cicánk is van. Ezek lettek volna a kérdések, de rögtön küldtek uh-ra, hogy gondolom megnézzék, hogy jó helyen van-e. Mondjuk örültem, hogy nem veszik félvárról, hogy majd visszajön és majd meglátjuk, hanem inkább megnézték, hogy mi van. Rendesek pedig a kórházba mentem. Párom jobban izgult mint én, de megnugytattak, hogy sem a gyógyszer sem pedig a cica nem jelent veszélyt, mert már egy éve velünk van, és ha van valami fertőzése, azt már rég elkaptam. De ha kérem vérből azt is letesztelik nekem.
2014. nov. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
meg utána olvastam: a fundus a méhet jelenti, úgyhogy ha ott látták a petezsákgyanút, akkor sztem jót jelent. Meglátjuk...
2014. nov. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem 5. hetesen a doki csak megvastagodott mehnyalkahartyat latott. 6 hetesen petezsakot uresen. 8 hetesen pedig mar szivpulzalas is volt. Nyugi! Minden rendben lesz! 13hkm
2014. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nagyon várom a holnapot. Párom is jön velem
2014. nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!