Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen otletet adtok? Tobbi lent

Milyen otletet adtok? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Nemsokara megyek a 12.-13. hetes ultrahangra , 4.ik hazassagi evfordulonk lesz , es ha minden rendben lesz az uh-n szeretnem kitenni facebookra , hogy babat varunk ! Szerintetek milyen kepet tegyek ki ? [link] ez megfelelne , szep szerintetek ? hasam termeszetesen meg nem nagyon latszik :D

2017. júl. 24. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Én olyat raknék ki, ahol mindketten fogjátok az uh képet, és a háttérben ölelkeztek. Vagy olyat amikor a hasadra rakod az uh képet, a kezeddel egy szívet formázol, és a férjed rárakja a te kezedre az ő kezét.
2017. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
meg nincs uh kepem , nem tudom mikor kapok :D
2017. júl. 24. 11:50
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Senkire nem tartozik és garantáltan nem is érdekel senkit a szűk családodon és a legjobb barátaidon kívül, teljesen fölösleges ezt az intim eseményt ilyen korán megosztani távoli éppenhogy csak ismerősökkel. Születésig elég, ha csak a szeretteid tudják. Persze úgy teregeted ki a magánéletedet, ahogy akarod, ez csak jótanács, gondold át.
2017. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szép a kép, amit linkeltél, de én a helyedben valami személyesebbet, kreatívabbat tennék ki:)

Mondjuk ilyen megoldás?

[link]

2017. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
[URL= [link]
2017. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
2017. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na másodjára csak sikerült linkelnem

Szerintem az olyan cuki 😊

2017. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ezek szörnyen nyálasak, bocsi.
2017. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ehhez tenyleg mas segitsege kell? Nekunk mi ozunk ehhez alapbol is. Masik fele h a fb ismerosok felet ha nem tobbet nem is fogja erdekelni
2017. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!