Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vérzek terhesen?

Miért vérzek terhesen?

Figyelt kérdés
Az utolsó menszeszemtől számítva 6 hetes terhes vagyok, viszont már a 4.napja vérezgetek, élénk piros nyálkás vér jön, de sajnos napról napra több a mennyisége. Vasárnap ügyeleten voltam, nem találta a doki, hogy honnan jöhet a vér, és akkor még nagyon pici volt a petezsák is, csak 4 hetesnek felelt meg. Mivel tegnap még jobban véreztem, elmentem magán orvoshoz. Akkor már majdnem 2 mm-t nőtt a petezsák vasárnaphoz képest. A doki azt mondta, hogy nem lát arra utaló jeleket, hogy a méhem ki akarná dobni a petezsákot, szerinte nem a méhből jön a vér,méhszájsebem sincs. De akkor miért vérzek? Menjek el egy újabb orvoshoz? A hasam feszül azóta is. Járt így más is?

2017. júl. 25. 02:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Vasárnap óta Utrogestant szedek, de sajnos eddig nem látom, hogy bármit is segítene.:(
2017. júl. 25. 02:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!Egy dolgot tehetsz,fekszel szigorúan!Sajnos ilyenkor nagyon gyakori a vetélés de sok esetben a vérzés ellenére is megmarad a baba :) én is véreztem 6hetesen 3napig de nem volt max mennyiségű vér,én feküdtem,utrot szedtem ,azota 38hetes terhes vagyok :)

Kívánom hogy rendben legyen minden veletek!!!!

2017. júl. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat,nem volt nagy mennyiségű vér....ezt akartam írni :)
2017. júl. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia lehet hematoma okozza amit nem talàlnak meg,ènis igy jàrtam mint te.Ultrahangon minden ok volt mindig csak èpp véreztem.Az sztk s rendelèseken eggyetlen 1 alkalommal sem talàltàk meg hogy honnan jön,majd elmentem magànhoz aki mondta hogy van egy 5mm es Hematoma a baba melett,gondolom nagyobb is volt csak mire magànhoz mentem màr elkezdett felszivodni.Èn 2 hètig feküdtem,csak enni ès tusolni keltem fel,szigoruan szedtem a progit amit kaptam.Drukolok hogy minden rendbe legyen😊
2017. júl. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztatást. Bevallom, nagyon el vagyok keseredve, mert nem tartom normálisnak ezt a vérzést. :( De azt is tudom az eszemmel, hogy ha elmegy a baba, akkor oka lesz. Csak hát az érzelmek...
2017. júl. 25. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?...
2017. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!