Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyszurkálás terhesség elején?

Anyuci90 kérdése:

Hüvelyszurkálás terhesség elején?

Figyelt kérdés
4hetes 3 napos terhességnél tartok. Tudom nagyon korai még. De nagyon félek,mert tavaly volt egy méhen kívülim. szóval elkezdett a hüvelyem nyilalni ,s néha a jobb petefészkem környékén is érzem. Gyomorsavam van és a mellbimbóim nagyon de nagyon fájnak,érzékenyek. Enyhe menzesz szerű fájásaim is vannak. Normális ez ilyen korai terhességnél? Dokim csak jövőhét hétfőn tud fogadni :( A mehen kívülimnél a hüvely nyilalási tünetek 6 hetesen jöttek. Aggódom nagyon.

2017. júl. 26. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

4+6 ota nekem is van ilyn. Neha vegbelembe is érzem. De nem mehenkivuli mert 9,5mmes petezsakom volt 5+3nál. Es jovoheten megyek ujra dokihoz akkor megkerdezem miez mert azóta is tart ez a nyilalás. Pihenj sokat amugy!! Es magnézium.:-)


6+4hkm

2017. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod! :) és gratulálok :)
2017. júl. 26. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen normális

Nekem is szokott lenni

10 hetes km

2017. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Koszi en is gratulalok.:)1#
2017. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!