Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség harmadik trimeszteré...

Terhesség harmadik trimeszterében szoknya vagy nadrág?

Figyelt kérdés
35. hétben járok. leginkább szoknyát veszek fel, de nem ajánlatosabb inkább a nadrág? Felszálló baktériumok miatt kérdezem , hogy nem- e lesz baj , ha szoknyába járkálok a városba meg akárhova? meg ha már ki nyílik a méhszáj is és pont szoknyába leszek?

2017. júl. 26. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ami kényelmes. Én nadrágot hordtam, mert szoknyát nem szoktam. Hordasz alsóneműt is gondolom, meg ha leülsz szoknyára is arra ülsz rá nem húzod fel, nem fog a szoknya miatt felszállni semmi.
2017. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem a problémát. A felszálló baktériumok nem a levegőben szállnak. :)

Pucér alféllel pedig csak nem ülsz le mindenhova? Vagy a szoknya neked = miniszoknya?

Azt azért nem javaslom terhesen.

2017. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Egyrészt nyár van, másrészt gondolom viselsz bugyit. A méhszáj meg nem nyílik ki úgy, hogy kipottyan a gyerek, vagy nem is értem, mitől parázol, hogy pont szoknyában leszel...
2017. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Atyaég...... bugyit csak veszel fel?!? Ne legyél ennyire parás) megnehezíted saját magad életét ha megszületik a baba!!
2017. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár évtizede a nők nem is vettek fel nadrágot, mégis mind itt vagyunk.
2017. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!