Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális 7 hetesen?

Ez normális 7 hetesen?

Figyelt kérdés

Fáj a csípőm vagyis inkább kellemetlen érzés van benne mintha két oldalról húzná valaki vagy valami szét. Nagyon puffadok. Már pozi teszt elott is hányingerem volt, ami azóta is tart csak erősebb, de sosem hányok eddig csak 1x fordult elő 2 hete. Ez így rendben van?

A melleim fájnak ,de változó néha iszonyúan máskor alig.

A huvelyem néha szúr/ nyilal és az alhasamba is fura érzés van , mintha nyomna valami.


Első babánál ez nem volt vár vele csak 7+2 ig jutottunk sajnos!


2017. júl. 27. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nyugodj meg, ez mind mind normális! 🙂

Gratulálok!

2017. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek mind normalisak ilyenkor teljesen, dolgoznak a hormonok :-) Gratulalok!
2017. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, a nyilalás miatt aggódtam bevallom. Meg a csipő tema is fura. Az első babánál semmi nem volt ezek közül ,csak barnáztam és folyton fájt a hasam.:)
2017. júl. 27. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, teljesen normális. Én is második babával vagyok terhes (9. hét), nekem is mindennap hányingerem van, fôleg este, alig bírok enni, elsô terhességemnél nem volt hányingerem, helyette gyomorégés jutott, és rendesen ettem.
2017. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!