Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelent e valamit hogy hol...

Jelent e valamit hogy hol érzem leggyakrabban a magzat mozgását?

Figyelt kérdés

Pl. én legtöbbször nagyon alul a húgyhólyagomnál vagy ha feljebb akkor inkább jobb oldalt érzem.


Ha sokat érzem teljesen alul, akkor ott a lába lehet?

22 hetes vagyok.


2017. júl. 27. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudni... én ekkor még alig éreztem inkább csak buborékolást, de nekem uh alapján fejvégű volt már akkor is...Ahogy nagyobb lett és jobban kezdtem érezni olyan 36-37. héttől bal oldalt fent éreztem ahogy kitolja magát, uh-n kiderült a fenekét nyomja ki :D Nálam furán feküdt végig, mert szó szerint a hátát vagy fenekét éreztem csak kitolni, lent a csuklását éreztem.


A lábait csak most 37. héttől kezdtem el érezni bal oldalt. Ilyen kicsit ferdén van bennem balról jobbra kifli alakban :D Bordáimat sose bántotta, húgyhólyagomat meg max, ha felállok a fejével nyomja. Lábacskáit továbbra is csak az oldalamban érzem.


Érdemes UH napján megfigyelni mit hol érzel és megnézni hogyan fekszik :D Simán lehet, hogy a kezeivel piszkál :)


Boldog babavárást.


39+5hkm

2017. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is fejvégű, már a 18. heti UH-n is be volt fordulva. Ettől függetlenül nagyon lent érzem, szerintem a kezeivel matat. Ha néha érzem köldöktájban, az sokkal erősebb, az lehet a lába szerintem. :)
2017. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!