Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » árthatok igy a babának?

árthatok igy a babának?

Figyelt kérdés

2012-ben állapítottak meg nálam terhességet.a 12 hetes uh-n látták h ikerterhesség volt de az egyik baba elhalt.kaptam utrogestant.tavaly volt egy vetélésem akkor is szednem kellett az utrogestant.

most pozitivat teszteltem.dokihoz aug. közepére kaptam időpontot.árthatok a babának ha elkezdem az utrot?


2017. júl. 28. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az Utrogestan vényköteles. Az első 12 hétben kell használni, ha szükséges. Nem tudom, hogy honnan, kitől származik a gyógyszered. Gondolom, maradt még​ egy kicsi.

Azt tudnod kell, hogy ha a progeszteron szint hirtelen lecsökken (mert pl. elfogyott a gyógyszer), az vetélést okozhat.

Legnagyobb szükség a 9-12 hét között van az Utrogestanra. Addigra eljutsz nőgyógyászhoz, és fel tudja írni.


Addig tudsz inni palástfű teát, az serkenti a progeszteron termelést, és könnyen, legálisan be tudod szerezni. Nyugodtabb leszel te is.

2017. júl. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ártani nem àrtasz vele semmikèpp de csak akkor kezd el szedni ha amig mèsz dokihoz addig elèg lessz,ahogy az elöttem lèvö is leirta hirtelen progi csökenès vetèlést okozhat.
2017. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!